کد مطلب: 141100
دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد 39 ساله شد
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در پيامي سي و نهمين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد را تبريك گفت.
تاریخ انتشار : 1401/01/31
نمایش : 681
باسمه تعالي

باسلام و احترام؛
فرارسيدن سي و نهمين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد را به استادان فرهيخته، دانشجويان عزيز و كاركنان خدوم و زحمتكش اين واحد دانشگاهي تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
 اكنون دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به عنوان تنها دانشگاه با مرتبه جامع و يكي از شاخه­ هاي پربار شجره طيبه انقلاب اسلامي افتخار دارد كه در طول 38 سال فعاليت آموزشي و فرهنگي و پرورشي توانسته است نقش موثري در تعليم و تربيت جوانان ميهن اسلامي و توسعه و رشد آموزش عالي در منطقه ايفا کند.
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به عنوان يکي از بزرگترين دانشگاه هاي حضوري جهان، در يکم ارديبهشت ماه سال 1362 با لطف و عنايت مسئولان وقت دانشگاه آزاد اسلامي و تلاش و كوشش و پيگيري هيات امنا و مسئولين محلي فعاليت خود را شروع كرد و امروز افتخار دارد با بيش از 100 رشته در مقاطع دكتري تخصصي، كارشناسي ارشد، كارشناسي و كارداني پذيراي مشتاقان تحصيلات عالي باشد.
فرصت را غنيمت شمرده و تشكر و سپاس خويش راخدمت همه همكاران عزيز اعم از استادان، كاركنان و تمام همكاراني كه عليرغم سختي­ها و محدوديت­هاي مختلف، به هر نحو در پيشبرد اهداف متعالي دانشگاه تلاش و كوشش مي­كنند ابراز داشته و از خداوند متعال براي تمام كساني كه در ايجاد، رشد و پويايي اين واحد تلاش كرده و مي­كنند اجر دنيوي و اخروي مسالت دارم.
 در پايان ضمن آرزوي سالي پر از خير و برکت همراه باسلامتي براي همگان، اميدوارم به فضل الهي و تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج) در سال توليد، دانش بنيان، اشتغال آفرين، بتوانيم در جهت تهذيب، خودسازي، علم اندوزي و بومي کردن دستاوردهاي حاصله، تلاش و کوشش نموده و گنجينه اي از گوهرهاي کم نظير علم و معرفت براي پيشرفت ايران عزيزمان باشيم.
من الله توفيق
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن