کد مطلب: 141096
در نشستي مشترک مطرح شد؛
راه‌اندازي مرکز دانش‌بنيان و نوآورانه مهارتي در شهرکرد
تاریخ انتشار : 1401/01/27 14:52:05
نمایش : 775
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
نشست دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي اين استان در حالي برگزار شد که سرپرست اين اداره از راه‌اندازي مرکز دانش‌بنيان و نوآورانه مهارتي خبر داد.
دکتر ابراهيم رحيمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان چهارمحال و بختياري در راستاي تحقق شعار سال در راستاي رويداد ملي گام دوم دانشگاه آزاد اسلامي و همکاري و تعامل دو مرکز آموزشي ديدار و گفت‌وگو کرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با تبريک انتصاب سرپرست جديد اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان چهارمحال و بختياري و با ارائه گزارشي از اقدامات علمي و پژوهشي دانشگاه‌ آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، آمادگي دانشگاه براي همکاري‌هاي بيشتر در برقراري ارتباط تنگاتنگ موضوع مهارت و مباحث تئوري و دانشگاهي با اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان را اعلام کرد.


دکتر رحيمي همکاري‌هاي مؤثر ميان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد و اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان در برگزاري مسابقات ملي مهارت الکترونيک، راه‌اندازي مراکز تخصصي و جوارکارگاهي و مرکز مديريت مهارت‌آموزي و مشاوره شغلي TMC را يادآور شد.

مهندس عليرضا کريم‌زاده سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان چهارمحال و بختياري هم در اين هم‌انديشي با اشاره به آمادگي هرگونه همکاري با دانشگاه آزاد اسلامي در تحقق شعار سال اظهار کرد: فراهم کردن مقدمات و تمهيدات لازم براي راه‌اندازي مرکز دانش‌بنيان و نوآورانه مهارتي به‌عنوان يک ساختار نهادي اثرگذار در راستاي تسهيل بهره‌گيري از فرصت‌ها و ظرفيت‌هاي کارآفرينانه از مهم‌ترين برنامه‌هاي اين مرکز آموزشي در سال «توليد دانش‌بنيان اشتغال‌آفرين» است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن