کد مطلب: 141094
حجت‌الاسلام دکتر قاسمي‌نژاد خبر داد؛
تفسير سوره نمل و جزء‌خواني قرآن در دانشگاه آزاد شهرکرد
جشنواره رمضانی «بر بام آرامش»
تاریخ انتشار : 1401/01/27 14:46:41
نمایش : 830
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: جشنواره رمضاني بر بام آرامش با تفسير سوره نمل و جزءخواني قرآن کريم در دانشگاه آزاد واحد شهرکرد برگزار مي‌شود.
حجت‌الاسلام دکتر رضا قاسمي‌نژاد در جشنواره رمضاني بر بام آرامش که در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در حال برگزاري است، گفت: اين جشنواره با برنامه‌هاي کارگاه آموزشي تفسير سوره مبارکه نمل و جزءخواني قرآن کريم و مسابقات حفظ قرآن کريم، مسابقات توليدات رسانه‌اي و زندگي موفق هم‌زمان با ايام ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار مي‌شود.
وي با اشاره به حضوري‌شدن کلاس‌هاي درس دانشجويان و حضور استاد و دانشجو در دانشگاه بيان کرد: اين جشنواره براي استادان، کارمندان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به‌صورت حضوري و براي استادان، کارمندان و دانشجويان واحدها و پرديس‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي استان به‌صورت مجازي(آنلاين) برگزار مي‌شود.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري با اشاره به رويکرد ارتقاي معرفت ديني و دانش استادان و کارمندان دانشگاه در حوزه فرهنگ و معارف حيات‌آفرين کلام‌الله مجيد به‌ويژه آشنايي بيشتر با تفسير آيات و بهره‌مندي از زلال معارف و رهنمودها و دستورات حيات‌بخش قرآن کريم اظهار کرد: جلسات کارگاه آموزشي تفسير سوره مبارکه نمل و جزء‌خواني قرآن کريم همه‌روزه در طول ماه مبارک رمضان از ساعت ۸ صبح تا ۸:۳۰ به‌صورت حضوري و در مسجدالنبي (ص) دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار مي‌شود که بيش از ۱۰۰ نفر از استادان، کارمندان و دانشجويان حضور دارند.

دکتر قاسمي‌نژاد افزود: جلسات کارگاه آموزشي تفسير قرآن کريم و جزء‌خواني قرآن کريم به‌صورت مجازي(آنلاين) براي استادان و کارمندان و دانشجويان واحدها و پرديس‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي استان و با حضور بيش از ۱۲۰ نفر همه‌روزه برگزار مي‌شود.

مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري يادآور شد: آزمون پايان دوره جلسات تفسير و مسابقات حفظ قرآن کريم و مسابقات زندگي موفق و توليدات رسانه‌اي بعد از تعطيلات عيد فطر به‌صورت حضوري و مجازي برگزار مي‌شود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن