کد مطلب: 141092
دکتر رحيمي تأکيد کرد:
تمهيدات لازم براي حضوري شدن کلاس‌هاي درس فراهم شود
تاریخ انتشار : 1401/01/23 10:12:46
نمایش : 817
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري تأکيد کرد: تمهيدات لازم درباره حضوري شدن کلاس‌هاي درس در واحدهاي دانشگاهي اين دانشگاه فراهم شود.

دکتر ابراهيم رحيمي در چهل و دومين جلسه شوراي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري از معاونان، مديران اجرايي و استادان دانشگاه‌هاي اين استان خواست، تمهيدات لازم از قبيل تزريق حداقل دو دوز واکسن، ايجاد حداقل يک اتاق قرنطينه در هر خوابگاه، تهويه مناسب کلاس‌ها، گندزدايي سطوح و سرويس‌هاي بهداشتي را براي حضوري شدن کلاس‌هاي درس دانشجويان انجام شود.

وي افزود: با توجه به بازگشايي دانشگاه‌ها و اسکان تعداد ۷۰۰ نفر دانشجوي خوابگاهي و براي رفاه حال دانشجويان، تعداد اتوبوس‌هاي دانشگاه از سه دستگاه به پنج دستگاه افزايش يافت و هزينه اياب و ذهاب دانشجويان از طريق معاونت فرهنگي دانشجويي مشخص شود. سلف‌سرويس و بوفه دانشگاه فعال شده و تعاوني مصرف و بوفه‌هاي دانشکده‌ها به‌صورت مجزا، براي خدمات‌رساني به دانشجويان، در نظر گرفته شده است. با تغيير روز تعطيل در واحدهاي دانشگاهي دانشگاه‌ آزاد اسلامي بروجن و فارسان از پنجشنبه به شنبه موافقت شده و در صورت لزوم با تشخيص رئيس واحدها حداقل يک نيرو روز شنبه در دانشگاه براي کارهاي احتمالي حضور داشته باشد.


رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: با توجه به اينکه درباره رويداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامي، ۴۵ هسته و گروه در دانشگاه فعاليت دارند ايده‌ها و شرکت‌ها در سايت به ثبت برسند و همه واحدهاي استان و پرديس لردگان بايد حداقل يک استارت آپ اجرا کنند.

دکتر رحيمي آغاز به کار مرکز کاريابي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد را از طريق معاونت آموزش‌هاي عمومي و مهارتي، ابتداي ارديبهشت‌ماه سال جاري عنوان کرد و ادامه داد: به‌منظور تداوم برگزاري کارگاه‌هاي نظام‌مهندسي در دانشگاه، تدابير لازم ازجمله امکانات و تجهيزات و نيروي انساني در نظر گرفته شود.

وي اضافه کرد: سامانه منادا براي نقل و انتقالات دانشجويي فعال است و اگر دانشجويي نمي‌تواند به‌صورت حضوري مراجعه کند و يا مي‌خواهد به دانشگاه محل سکونت خود منتقل شود بايد درخواست خود را در سامانه به ثبت برساند. استادان براي امتحاناتي که بايد به‌صورت استاني برگزار شوند بايد ۷۲ ساعت قبل از آغاز امتحانات سؤالات را به دانشگاه تحويل دهند.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن