کد مطلب: 141053
در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري انجام مي‌شود؛
شمارش معکوس برگزاري نخستين دوره مهارت‌آموزي و مشاوره شغلي
تاریخ انتشار : 1400/12/07
نمایش : 430
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:

دکتر حيدرعلي رئيسي معاون آموزش‌هاي عمومي و مهارتي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري از برگزاري نخستين دوره مهارت‌آموزي و مشاوره شغلي TMC ويژه دانشجويان در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري خبر داد.
وي گفت: برخلاف گذشته، امروزه ورود به دانشگاه دشوار نبوده و رقابت اصلي در ورود به بازار کار است زيرا تعداد زيادي از فارغ‌التحصيلان دانشگاهي بيکار هستند.

معاون آموزش‌هاي عمومي و مهارتي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه هنوز بازار کار اشباع‌ نشده است، اظهار کرد: دانشجويان مي‌توانند با کسب مهارت‌هاي لازم و اخذ تخصص در حين تحصيل به‌راحتي وارد بازار کار شوند به اين دليل که در بازار کار صرفاً ملاک به‌کارگيري افراد، معدل و نوع دانشگاه نيست و مهارت و تخصص متقاضي نقش تعيين‌کننده‌اي دارد.

اين مسئول در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري تبيين کرد: با توجه به راه‌اندازي مرکز مديريت مهارت‌آموزي و مشاوره شغلي TMC در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در راستاي توانمندسازي مهارتي دانشجويان و فارغ‌التحصيلان دانشگاه، نخستين دوره طراحي سيستم توليد برق خورشيدي و دوره مونتاژکار و نصب تابلوهاي برق با همکاري سازمان فني و حرفه‌اي استان چهارمحال و بختياري برگزار مي‌شود.

دکتر رئيسي در پايان افزود: متقاضيان مي‌توانند با ارائه مدارک و ثبت‌ نام در اين دوره‌هاي مهارتي شرکت کنند.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن