کد مطلب: 130949
دکتر رحيمي مطرح کرد؛
کاهش دغدغه دانشجويان خوابگاهي با تلاش مسئولان
تاریخ انتشار : 1400/09/18 10:18:30
نمایش : 553
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
به مناسبت گراميداشت روز دانشجو، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به همراه، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، مدير کل حراست دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و معاون و مديردانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد  ضمن تبريک روز دانشجو با برخي از دانشجويان دختر ساکن در خوابگاه، ديدار و گفت و گو کرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد گفت: با توجه به اينکه هر دانشجو بيشترين زمان خود را در خوابگاه سپري مي‌کند، کاهش دغدغه دانشجويان خوابگاهي تلاش هميشگي ماست.
دکتر ابراهيم رحيمي با حضور در خوابگاه دختران دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به مناسبت روز دانشجو اظهار کرد: خوابگاه خانه دوم دانشجويان در ايام تحصيل بوده و با توجه به اينکه هر دانشجو بيشترين زمان خود را در خوابگاه سپري مي‌کند، کاهش دغدغه دانشجويان خوابگاهي تلاش هميشگي ماست.

وي شرايط زندگي در خوابگاه را در حفظ آرامش روحي و جسمي، توسعه فکر و انديشه و اعتلاي شخصيت دانشجو مؤثر دانست و افزود: دوران خوابگاهي بسيار پرخاطره است و بايد اين دوران را مغتنم شمرد و با مثبت‌انديشي و تلاش از فرصت زندگي در خوابگاه حداکثر استفاده را برد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در ادامه از پيشنهادات و نظرهاي ارائه شده از سوي دانشجويان استقبال کرده است در جريان مشکلات آنان قرار گرفت و خواستار پيگيري امور رفاهي و معيشتي دانشجويان شد.

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد نيز در اين ديدار درمورد محيط خوابگاه و زندگي خوابگاهي و تلاش مسئولان براي برطرف کردن مشکلات خوابگاهي و درمورد اقدامات انجام شده در خوابگاه مطالبي را عنوان کرد.

دکتر محمد قاسمي پيربلوطي با اشاره به تلاش دانشگاه براي رفع موانع و مشکلات گفت: آموزش دانشجو براي ما حرف نخست را مي‌زند و يکي از مهم‌ترين اولويت‌هاي ماست به لحاظ اينکه بايد دانشجويي را تحويل جامعه بدهيم که بتواند مشکلات مردم و جامعه را برطرف کند و براي اعتلاي جامعه مفيد باشد.

پس از استماع موارد مطرح شده درمورد اياب و ذهاب، سلف سرويس، انتظامات، کلاس‌هاي مجازي و چگونگي برگزاري امتحانات پايان ترم توسط دانشجويان، مسئولان در فضايي صميمي به سوالات و مطالبات مطرح شده از سوي دانشجويان پاسخ دادند.

 

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن