کد مطلب: 130947
امام‌جمعه شهرکرد:
دانشجويان نبايد مأيوسانه به مسائل نگاه کنند
تاریخ انتشار : 1400/09/17
نمایش : 560
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
نماينده ولي‌فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام‌جمعه شهرکرد گفت: دانشجويان نبايد مأيوسانه به مسائل و برگزاري جلسات نگاه کنند. بايد با اميد در عرصه مطالبات حضور داشته باشند و مشکلات را با همکاري مسئولان حل کنند.
حجت‌الاسلام محمدعلي نکونام در مراسم گراميداشت روز دانشجو که با مشارکت دانشگاه‌هاي استان چهارمحال و بختياري و با حضور مسئولان استاني و مسئولان و دانشجويان در دانشگاه شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: زماني که جهت درست شود، اثرگذاري نيز در کشور رقم مي‌خورد، مديران ناچار هستند به دنبال اين گفتمان‌ها حرکت کنند و به مطالبي که در اين نشست دانشجويي مطرح شد، حاکميت ببخشند.
وي با بيان اينکه دانشجويان نبايد مأيوسانه به مسائل و برگزاري جلسات نگاه کنند، افزود: دانشجويان بايد با اميد در عرصه مطالبات حضور داشته باشند و مشکلات را با همکاري مسئولان حل کنند.

در اين مراسم دانشجويان منتخب از تشکل‌هاي دانشجويي و کانون‌هاي مختلف فرهنگي و هنري به بيان مطالبات خود از مسئولان دانشگاه‌ها پرداختند.

مرضيه قرباني دبير انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در اين جلسه با تبريک روز دانشجو اظهار کرد: با توجه به سخنان مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي سران آتش به اختيار، جوانان هستند، رسالت دانشگاه نيز بسيار حائز اهميت است، زيرا قرار است شاکله اجتماعي، فرهنگي و سياسي به دانشجو بدهد.

قرباني افزود: درخواست مي‌شود تدابير لازم براي دسترسي اينترنت براي روستاهاي محروم و تحصيل دانشجويان فراهم شود.

سجاد محمدي مسئول بسيج دانشجويي شهيد باکري دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد هم با تبريک روز دانشجو در رابطه با عملکرد مديران و مسئولان استان چهارمحال و بختياري اظهار کرد: با توجه به محروميت و وضعيت بيکاري جوانان استان نياز به اقدامي جامع با استفاده از ظرفيت دانشگاه‌ها براي خدمت‌رساني است.

محمدي ادامه داد: استفاده از نيروهاي انقلابي و جوان در کادر اجرايي استان بايد در نظر گرفته شود، در تقسيم بودجه فرهنگي دانشگاه‌ها بايد دقيق‌تر نظارت‌هاي بيشتري انجام شود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن