کد مطلب: 130884
بقايي عنوان کرد:
ترويج و توسعه فرهنگ قرآني از اهداف شوراي قرآن و عترت است
تاریخ انتشار : 1400/07/21 11:42:00
نمایش : 110
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
دبير شوراي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، ترويج و توسعه فرهنگ قرآني را از اهداف اين شورا دانست و گفت: بيست و ششمين دوره مسابقات قرآن و عترت(ع) از مهر ۱۴۰۰ آغاز مي‌شود.
جلسه شوراي قرآن و عترت(ع) دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري ابا حضور رئيس، مسئول نهاد نمايندگي رهبري، معاونان، رؤسا و کارشناسان قرآن و عترت(ع) واحدها و دانشکده‌هاي اين دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.

دبير شوراي قرآن و عترت(ع) دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري درباره جلسه شوراي قرآن و عترت(ع) اين دانشگاه گفت: اين جلسه‌ به‌منظور ترويج و توسعه فرهنگ قرآني و تشريح آيين‌نامه اجرايي بيست و ششمين دوره مسابقات سراسري و هم‌انديشي، تصميم‌گيري و وحدت رويه براي چگونگي برگزاري مسابقات و ارائه راهکارها براي حضور حداکثري استادان، کارمندان و دانشجويان در مسابقات برگزار شد.

ترويج و توسعه فرهنگ قرآني از اهداف شوراي قرآن و عترت است

سعيد بقايي افزود: برگزاري بيست و ششمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت(ع) از مهر ۱۴۰۰ در واحدها و دانشکده‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري آغاز مي‌شود و تا اواخر اسفند ادامه دارد.

وي با اشاره به نياز جامعه دانشگاهي به‌ويژه قشر جوان دانشجو به فعاليت‌هاي قرآن و عترت(ع) اظهار کرد: جلسات شوراي قرآن و عترت(ع) دانشگاه آزاد اسلامي استان به صورت فصلي و سالانه چهار جلسه برگزار مي‌شود.

دبير شوراي قرآن و عترت(ع) دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري مطرح کرد: چگونگي تبليغات و ثبت‌ نام بيست و ششمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت(ع) در واحدها و دانشکده‌ها، زمان برگزاري مسابقات در مرحله مقدماتي، کميت و کيفيت نمره تشويقي به دانشجويان و چگونگي تشويق مديران گروه‌ها و استادان فعال در زمينه تشويق دانشجويان به شرکت در مسابقات از مهم‌ترين مصوبات اين جلسه بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن