کد مطلب: 130881
در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد؛
آزمايشگاه همکار دامپزشکي راه‌اندازي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1400/07/21 08:06:57
نمایش : 100
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد از راه‌اندازي آزمايشگاه همکار دامپزشکي در اين واحد دانشگاهي خبر داد.

دکتر ابراهيم رحيمي با تأکيد بر توسعه و ارتقاي خدمت‌رساني آزمايشگاهي باکيفيت و تبريک روز دامپزشک به استادان و دانشجويان اين رشته به خبرنگار گروه استان‌هاي خبرگزاري آنا در شهرکرد گفت: با هدف تحقق سياست‌ها و اهداف حوزه آزمايشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي و به‌منظور گسترش ارتباطات برون‌سازماني و ارايه خدمات به مشتريان خارج از دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با همکاري اداره کل دامپزشکي استان چهارمحال و بختياري، درصدد راه‌اندازي آزمايشگاه همکار دامپزشکي است.

وي افزود: با توجه به حضور نيروي انساني توانمند، تجهيزات و دستگاه‌هاي آزمايشگاهي پيشرفته در آزمايشگاه‌هاي واحد دانشگاهي شهرکرد، زمينه و بستر مناسب براي ايجاد آزمايشگاه‌هاي همکار در حوزه‌هاي گوناگون براي اين واحد مهيا و فراهم است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد تأکيد کرد: ايجاد آزمايشگاه‌هاي همکار در واحدهاي دانشگاهي، منجر به تحقق يک شبکه منسجم داخلي از آزمايشگاه‌هاي علمي در سطح کشور مي‌شود و از جمله آثار اين امر، سهولت‌بخشي و افزايش سرعت ارائه خدمت به متقاضيان در کنار افزايش ظرفيت دسترسي و تعدد و تنوع خدمات قابل‌توجه است.

دکتر رحيمي اضافه کرد: در کنار راه‌اندازي آزمايشگاه همکار دامپزشکي در حال پي‌گيري به منظور پيوستن به شبکه آزمايشگاهي فناوري‌هاي راهبردي رياست جمهوري هستيم.

وي افزود: آزمايشگاه‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد يکي از مجهزترين آزمايشگاه‌ها در استان چهارمحال و بختياري و حتي استان‌هاي همجوار است، اين آزمايشگاه مجهز به دستگاه‌هايي با تکنولوژي پيشرفته در زمينه بيوتکنولوژي است.

استفاده از زيرساخت‌هاي دانشگاهي براي کمک به مردم

مديرکل دامپزشکي استان چهارمحال و بختياري نيز با تبريک روز دامپزشک به فعالان اين گروه گفت: با عقد تفاهم‌نامه ميان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد و اداره کل دامپزشکي استان چهارمحال و بختياري از امکانات بسيار خوبي که اين دانشگاه دارد به صورت همکار استفاده مي‌کنيم.

دکتر محمد اسدي بيان کرد: رديابي سموم، بهداشت موادغذايي، بهداشت آبزيان و موارد مرتبط با ميکروبيولوژي و رديابي ميکروبي و حتي رديابي ويروسي از موارد استفاده از آزمايشگاه تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد توسط اداره کل دامپزشکي استان چهارمحال و بختياري است.

وي افزود: هدف انعقاد اين تفاهم‌نامه خدمات رساني به بهره‌برداران، مردم و اهالي استان چهارمحال و بختياري است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن