کد مطلب: 130876
همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد صورت گرفت؛
اهداي ۸۰ جلد کتاب به کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان
تاریخ انتشار : 1400/07/14 11:50:47
نمایش : 181
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان از اهداي ۸۰ جلد کتاب به کتابخانه اين مرکز دانشگاهي در استان چهارمحال و بختياري خبر داد.

دکتر بيژن خليل‌مقدم در لردگان از اهداي ۸۰ جلد کتاب به کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان در استان چهارمحال و بختياري خبر داد و افزود: همزمان با آغاز فعاليت علمي در دانشگاه‌ها، اين تعداد جلد کتاب در زمينه‌هاي حقوق، روانشناسي و علوم تربيتي توسط معصومه رحيمي و اميد افضل‌پور با حضور اهداکنندگان و مسئول فرهنگي دانشجويي به کتابخانه دانشگاه اهدا شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان اين اقدام را آغازي مناسب در راستاي تحقق اهداف نيک‌کده آموزشي پژوهشي برشمرد و اظهار کرد: مقدمات راه‌اندازي نيک‌کده يا خيريه آموزشي پژوهشي در اين واحد دانشگاهي در حال انجام است.

اهداي ۸۰ جلد کتاب به کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان

دکتر خليل‌مقدم عنوان کرد: در اين ساختار جديد، شبکه‌اي از اهالي حوزه‌هاي آموزشي و پژوهشي دغدغه‌مند شناسايي خواهند شد و در ادامه از خدمات ويژه آنان به‌صورت هدفمند و هوشمندانه براي جوامع هدف استفاده خواهد شد.

وي هدف غايي نيک‌کده را توجه عميق‌تر به مسائل و مشکلات جامعه، سازمان و صنعت عنوان و بيان کرد: معصومه رحيمي مسئول مؤسسه‌اي حقوقي در اصفهان و اميد افضل‌پور از استادان مدعو دانشگاه آزاد اسلامي لردگان هستند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن