کد مطلب: 130875
پيام تبريک
تاریخ انتشار : 1400/07/14 09:42:05
نمایش : 197
دکتر ابراهيم رحيمي، رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به مناسبت ۱۴ مهرماه، روز ملي دامپزشکي، طي پيامي اين روز را به همه دست اندرکاران حوزه دامپزشکي تبريک گفت.
بسمه تعالي
14 مهرماه روز ملي دامپزشکي، فرصت مناسبي است تا از خدمات و تلاش هاي دامپزشکان، جهادگران پرتلاش و بي ادعاي عرصه سلامت و نيز همه تلاشگران و فعالان حوزه دامپزشکي کشور تجليل و قدرداني نماييم.
بدون شک جامعه دامپزشکي، علاوه بر تلاش موثر در کاهش آلام حيوانات، در حوزه پيشگيري از وقوع بيماري‌هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان و ارتقاي سلامت جامعه، نقش بي‌بديل و مسئوليت خطيري بر عهده دارند و به مدد دانش و توان خود تضمين کننده سلامت و کيفيت اجزاي بنيادي غذاي با منشا دامي در کشور هستند.
اين روز ملي بايد بهانه اي شود براي اينکه هر سال رويکردها و تحولات جديد عصر سلامت و امنيت غذايي و بطور کلي دامپزشکي بيشتر مورد توجه قرار گيرد .
 اينجانب ۱۴ مهرماه، روز جهاني دامپزشکي را به تمامي استادان و دانشجويان دانشکده دامپزشکي، دامپزشکان و تلاشگران اين عرصه تبريک و تهنيت مي گويم و اميدوارم اين روز خجسته نقطه عطفي براي اعتلاي جايگاه حرفه دامپزشکي باشد.
 
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن