کد مطلب: 130869
جزئيات نحوه ثبت نام پذيرفته شدگان رشته هاي با آزمون و پذيرش براساس سوابق تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي/آغاز ثبت نام از امروز
تاریخ انتشار : 1400/07/06 11:25:57
نمایش : 1016
 ثبت‌نام پذيرفته شدگان رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي و پذيرفته شدگان براساس سوابق تحصيلي در مقاطع کارشناسي پيوسته و کارداني ناپيوسته از امروز سه شنبه ۶ مهرماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، پذيرفته شدگان قطعي انتخاب رشته متقاضيان رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده در آزمون سراسري سال 1400 مي توانند  از ساعت 10 صبح امروز سه شنبه 6 مهر تا پايان روز شنبه 10 مهر با مراجعه به سامانه آموزشيار به آدرس  edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زماني اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازي اقدام کنند.

اين دسته از پذيرفته شدگان مي توانند جهت اطلاع از شرايط و ضوابط ثبت نام به راهنماي ثبت نام  که در سامانه اين مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir  قرار گرفته است، مراجعه کنند.

شايان ذکر است، آن دسته از داوطلباني که نتايج آن ها به صورت ذخيره اعلام شده مي توانند تا ساعت 24 روز شنبه 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org  نسبت به ثبت اعلام آمادگي خود براي ثبت نام به صورت اينترنتي اقدام و رسيد دريافت کنند. عدم مراجعه به سامانه فوق  در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام مي باشد و هيچگونه درخواستي پس از زمان اعلام شده دريافت نخواهد شد. پس از انقضاي مهلت ثبت نام پذيرفته شدگان قطعي، زمان و چگونگي ثبت نام ذخيره هايي که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگي را تکميل کرده اند، اعلام خواهد شد.

همچنين پذيرفته شدگان براساس سوابق تحصيلي در مقاطع کارشناسي پيوسته و کارداني ناپيوسته مهرماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامي مي توانند از امروز سه شنبه 6 مهر ماه با مراجعه به سامانه آموزشيار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زماني اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازي اقدام کنند.

نتايج دوره هاي کارشناسي پيوسته و کارداني ناپيوسته پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي پيش از اين بر روي سامانه  www.azmoon.org  قرار گرفته است.

پذيرفته شدگان کليه محل هاي دانشگاهي جهت اطلاع از زمان و چگونگي تحويل مدارک به آدرس سايت واحددانشگاهي محل پذيرش خود مراجعه کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن