کد مطلب: 130868
نتايج انتخاب رشته متقاضيان رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده در آزمون سراسري سال ۱۴۰۰ اعلام شد
تاریخ انتشار : 1400/07/06 11:18:04
نمایش : 254
نتايج انتخاب رشته متقاضيان رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده در آزمون سراسري سال ۱۴۰۰ اعلام شد.
 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، نتايج انتخاب رشته متقاضيان رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده در آزمون سراسري سال 1400 اعلام شد.

داوطلباني که در دانشگاه آزاد اسلامي انتخاب رشته کرده اند، مي توانند با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org با درج کد ملي و کد دسترسي نتيجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند.

پذيرفته شدگان قطعي مي توانند  از ساعت 10 صبح سه شنبه 6 مهر لغايت پايان روز شنبه 10 مهر با مراجعه به سامانه آموزشيار به آدرس  edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زماني اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازي اقدام کنند.

شايان ذکر است آن دسته از داوطلباني که نتايج آن ها به صورت ذخيره اعلام شده است، لازم است  از ساعت 14 روز يکشنبه 4 مهر ماه لغايت ساعت 24 روز شنبه 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org  نسبت به ثبت اعلام آمادگي خود براي ثبت نام به صورت اينترنتي اقدام و رسيد دريافت نمايند. عدم مراجعه به سامانه فوق  در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام مي باشد و هيچگونه درخواستي پس از زمان اعلام شده دريافت نخواهد شد. پس از انقضاي مهلت ثبت نام پذيرفته شدگان قطعي، زمان و چگونگي ثبت نام ذخيره هايي که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگي را تکميل نموده اند اعلام خواهد شد.

پذيرفته شدگان رشته هاي با آزمون  1400 دانشگاه آزاد اسلامي مي توانند جهت اطلاع از شرايط و ضوابط ثبت نام به راهنماي ثبت نام  که در سامانه  اين مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir  قرار گرفته است مراجعه کنند.

لازم به توضيح است با توجه به شرايط کرونا جهت حفظ سلامتي، داوطلبان محترم ازمراجعه حضوري به مرکزسنجش،پذيرش وفارغ التحصيلي خودداري نمايند. داوطلبان مي توانند جهت ثبت درخواست الکترونيکي به سامانه  ticket.azmoon.iau.ac.ir   مراجعه نمايند و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( کارنامه و......) ، ثبت کنند.

سامانه فوق جايگزين مکاتبات و مراجعات حضوري براي ثبت درخواستها است.  داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمون سراسري و دوره هاي بدون آزمون  از طريق تلفن گويا 4743_021 و يا  سيستم پرسش و پاسخ مجازي به آدرس  faq.azmoon.iau.ac.ir  سوال خود را مطرح نمايند تا کارشناسان راهنمايي و پاسخ دهند و از مراجعه حضوري به مرکز سنجش،پذيرش و فارغ التحصيلي اکيداً خودداري کنند.

پذيرفته شدگان مي توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به  «راهنماي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي با آزمون مقاطع کارداني ناپيوسته و کارشناسي پيوسته سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامي» مراجعه کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن