کد مطلب: 130856
دکتر حقاني مطرح کرد؛
برگزاري ۳ رويداد بزرگ پژوهشي در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1400/06/28 11:54:57
نمایش : 172
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رئيس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد گفت: نيمه دوم سال‌ جاري ۳ رويداد مهم پژوهشي در اين دانشگاه برگزار مي‌شود.

دکتر احمد حقاني  اظهار کرد: رويداد ايده‌شو کسب و کار با همکاري سازمان فني و حرفه‌اي و پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري به‌همت دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در نيمه دوم ۱۴۰۰ برگزار مي‌شود.

وي اضافه کرد: رويداد ايده‌شو کسب و کار در محورهاي گياهان دارويي، کشاورزي و زيست فناوري پذيراي ايده‌هاي دانشجويان، محققان و صاحب‌نظران بوده و پس از ارزيابي داوران، ايده‌هاي برتر معرفي خواهند شد.

رئيس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به برگزاري دومين رويداد مهم پژوهشي با عنوان نخستين کنفرانس مباحث نوين در زيست‌شناسي و زيست فناوري اشاره کرد و يادآور شد: اين رويداد ملي آذر امسال با همکاري مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه در پنج محور ميکروبيولوژي پزشکي، دامپزشکي، غذايي و گياهي، بيوتکنولوژي پزشکي، بيوتکنولوژي مولکولي، زيست‌شناسي سلولي و مولکولي و ويروس‌شناسي برگزار مي‌شود.

دکتر حقاني از برگزاري رويداد سومين مسابقه ملي ايده‌شو دامپزشکي (دام‌تاپ ۳) با همکاري مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه شهرکرد و پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري خبر داد و به آنا گفت: تاکنون دو رويداد ملي ايده‌شو دامپزشکي (دام‌تاپ) با موفقيت برگزار شده که دستاوردهاي خوبي در راستاي معرفي صاحبان ايده‌ها به حوزه کسب و کار داشته است.

وي مطرح کرد: اميدواريم اسفند ۱۴۰۰ شاهد برگزاري سومين دوره از مسابقات ملي دام تاپ در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد باشيم.

رئيس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد، محورهاي رويداد ملي دام تاپ را شامل دامپزشکي و کسب و کار ديجيتال، آبزي‌پروري و تهيه خوراک آبزيان و غذاهاي فراسودمند اعلام و از دانشجويان، محققان و صاحبان ايده در رشته‌هاي دامپزشکي و گروه‌هاي مرتبط با آن دعوت کرد در اين رويداد ملي شرکت کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن