کد مطلب: 130848
در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري انجام شد؛
برگزاري مصاحبه مجازي متقاضيان تدريس درس انس با قرآن
تاریخ انتشار : 1400/06/21 09:02:15
نمایش : 169
مصاحبه مجازي متقاضيان تدريس درس انس با قرآن کريم با حضور ۲۲ متقاضي در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:

مصاحبه مجازي متقاضيان تدريس درس انس با قرآن کريم با حضور ۲۲ متقاضي در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به ميزباني نهاد نمايندگي رهبري در سازمان مرکزي دانشگاه و نهاد نمايندگي رهبري در اين استان برگزار شد.

دبير شوراي قرآن و عترت(ع) نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين‌باره در گفت‌وگو با آنا اظهار کرد: با توجه به تقاضاي واحدها، مراکز و دانشکده‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي استان و نياز به جذب مدرس قرآن کريم مصاحبه متقاضيان تدريس با حضور ۱۳ متقاضي برادر و ۹ خواهر در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.

سعيد بقايي افزود: پس از اعلام نتايج مصاحبه از طرف نهاد نمايندگي رهبري سازمان مرکزي دانشگاه و کسب امتياز لازم، قبول‌شدگان در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، بروجن، فارسان، لردگان، اردل و کوهرنگ مشغول تدريس خواهند شد.

برگزاري مصاحبه مجازي متقاضيان تدريس درس انس با قرآن

وي بيان کرد: براي تمام قبول‌شدگان، مجوز تدريس از طرف نهاد رهبري در سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي صادر خواهد شد.

دبير شوراي قرآن و عترت(ع) نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري يادآور شد: متقاضيان تدريس در مقاطع دکتري و کارشناسي ارشد در رشته‌هاي علوم قرآن و حديث، الهيات و معارف اسلامي و ادبيات عرب در مصاحبه شرکت کردند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن