کد مطلب: 130820
در چهارمحال و بختياري برگزار شد؛
جزئياتي از نشست معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب با فعالان سياسي
تاریخ انتشار : 1400/04/28 13:32:07
نمایش : 304
نشست معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي با حضور با فعالان سياسي استان چهارمحال و بختياري در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
نشست صميمي معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي با حضور هيئت‌ رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد و فعالان سياسي استان چهارمحال و بختياري در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.

معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي در اين نشست با قدرداني از مديران ستادهاي انتخاباتي رياست جمهوري استان چهارمحال و بختياري گفت: با توجه به تلاش‌هاي رسانه‌هاي غربي براي حضور نيافتن مردم در انتخابات، مردم دچار سرخوردگي شده بودند، اما حضور آيت‌الله رئيسي موجب وحدت نيروهاي ارزشي و جبهه انقلاب شد.

حجت‌الاسلام سيدحامد علم‌الهدي افزود: هدف حضور رئيسي در انتخابات رياست جمهوري مبارزه با فساد بود؛ زيرا عقيده داشت در قوه قضائيه مبارزه با مفسد انجام مي‌شود و اگر وارد قوه مجريه شود، مي‌تواند با فساد مبارزه کند.

جزئياتي از نشست معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب با فعالان سياسي


وي يادآور شد: مردم با انگيزه انقلاب و ارزش‌هاي انقلاب به ميدان آمدند و پيروزي در انتخابات، گام نخست است و بعد از انتخابات گام‌هاي زيادي پيش رو داريم.

معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي عنوان کرد: آيت‌الله رئيسي مرد ميدان و کار و فردي مستقل است و بحث سهم‌خواهي مطرح نيست و ستادهاي تبليغاتي وي خانه‌هاي مردم بود.

وي اظهار کرد: ستادهاي انتخاباتي ميان دولت، مردم و نظام واسطه هستند و مسئله اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي و خون شهداست.

رئيس دبيرخانه هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري هم بر رسالت دانشگاه در مشارکت‌هاي اجتماعي و سياسي در چارچوب منويات مقام معظم رهبري تأکيد کرد.

دکتر نادر پورارشد ميزباني نشست فعالان سياسي حامي رئيس‌جمهور منتخب را در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد نمونه‌اي از مشارکت‌هاي اجتماعي و سياسي در راستاي مصالح نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران عنوان کرد.

وي افزود: واحد دانشگاهي شهرکرد همواره و در طول اين چند سال در حوزه‌هاي مختلف آموزشي، پژوهشي و فرهنگي از جمله واحدهاي سرآمد و برتر دانشگاه آزاد اسلامي بوده است.

رئيس دبيرخانه هيئت‌امناي دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال‌وبختياري يادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با ۲۲۰ عضو هيئت‌ علمي تمام‌وقت و با رتبه علمي استادتمام، دانشيار، استاديار و مربي دانشگاهي جامع است و در رتبه‌بندي سايمگو ۲۰۲۰ به عنوان نهمين واحد دانشگاهي بين ۵۱۲ واحد دانشگاهي شناخته شده است.

احياي مجدد گفتمان انقلاب اسلامي


نماينده فارغ‌التحصيلان و دانشجويان تحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري هم در اين جلسه گفت: گفتمان انقلاب اسلامي مجدداً احيا شده و رأي ۱۸ميليوني به گفتمان انقلاب اسلامي و امامين است و در رأس اين گفتمان آيت‌الله رئيسي قرار دارد و اين شاخصه و علمدار گفتمان است.

دکتر بيژن شمس افزود: در زماني که جامعه در اوج نااميدي قرار داشت، رئيسي در قوه قضاييه حضور پيدا کرد و باعث برگشت مردم به نظام شد در حالي که سه سال پيش جامعه در اوج نااميدي به سر مي‌برد.

وي بيان کرد: با پيروزي رئيسي نقطه اميد براي گفتمان انقلاب اسلامي شکل گرفته شد.

نماينده فارغ‌التحصيلان و دانشجويان تحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: رأي مردم به رئيسي رأي به علمداري گفتمان امامين است و اين مهم بايد توسط افراد خدوم و خدمتگزار انجام بگيرد تا طعم انقلاب اسلامي، گفتمان امامين، گفتمان حق‌گونه، عاري از فساد و عاري از مباحثي که دلسردي مي‌آورد را به مردم بچشاند و زمينه‌ساز ظهور حضرت حجت و دولت اسلامي شود.

دکتر شمس بيان کرد: براي آنکه جايگاه جامعه اسلامي شکل بگيرد، بايد زمينه‌ساز يک دولت اسلامي فراهم شود که دولت اسلامي از نگاه مقام معظم رهبري ارکان نظام جمهوري اسلامي است که امروز وجود مجلس انقلابي، قوه قضائيه انقلابي و دولت انقلابي نشان‌دهنده سپهري است که مي‌تواند جامعه اسلامي را شکل دهد.

نماينده فارغ‌التحصيلان و دانشجويان تحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري يادآور شد: ميان دانشمندان جهان، افراد زيادي از استان چهارمحال و بختياري در سال‌هاي جواني نام برده مي شوند، بسياري از فارغ‌التحصيلان اين استان در پروژه‌هاي کلان کشور در حال خدمت‌رساني هستند و دستي بر مديريت جهادي دارند، در همين استان و دانشگاه اسامي استاداني ميان جهان‌اسلام و دانشمندان جهان‌اسلام مي درخشد.

جزئياتي از نشست معاون مجمع جهاني تقريب مذاهب با فعالان سياسي


دکتر شمس بيان کرد: ايجاد گفتمان امامين نيازمند مديران مجرب، انقلابي و جهادي است، دانشگاه آزاد اسلامي با حرکت عظيم در ابتداي انقلاب اسلامي و بعد هم با حکم تاريخي که حضرت آقا دارند تولد ديگري يافته است و امروز توانسته زمينه‌اي را فراهم کند که فارغ‌التحصيلان حتي در دانشگاه‌ها و استان‌هاي ديگر يک نگاه جهادي داشته باشند.

وي عنوان کرد: استفاده از نخبگان و استفاده از علم و تجربه اجرايي در کنار هم مي‌تواند گفتمان انقلابي را قوت و سرعت بخشد، علم و تجربه در هر جايي در کنار هم مي‌توانند زمينه بروز و ظهور شگفتي‌هاي بزرگي به‌ويژه گفتمان امامين و انقلاب اسلامي را در سپهر خود ايجاد کنند.

در اين نشست تعدادي از فعالان سياسي استان چهارمحال و بختياري به ايراد سخن پرداختند و مطالبات خود را از دولت جديد بيان کردند.
انتهاي پيام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن