کد مطلب: 130814
فاضلي در گفت‌وگو با آنا مطرح کرد؛
شناسايي و تکريم اعضاي هيئت‌ علمي اثرگذار در «طرح الف و ب»
تاریخ انتشار : 1400/04/22 12:36:35
نمایش : 329
عضو هيئت علمي گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد عنوان کرد که بسياري از اعضاي هيئت‌ علمي همکاري‌هاي ارزنده‌اي با دانشگاه دارند که اثرگذاري آنان با اجراي صحيح بخشنامه طرح الف و ب شناسايي و تکريم مي‌شود.

پژمان فاضلي در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌هاي خبرگزاري آنا با توجه به اجراي طرح الف و ب اعضاي هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي اظهار کرد: اين طرح به‌منظور استفاده بهتر از ظرفيت‌ اکثريت اعضاي هيئت‌ علمي دانشگاه تعريف شده است تا زمينه مناسب‌تري براي استعداديابي و بهره‌وري آنان فراهم شود.


بيشتر بخوانيد:

«طرح الف و ب» دانشگاه را به کدام جهت مي‌برد؟

صيانت از جايگاه اعضاي هيئت علمي در «طرح الف و ب»

ارتقاي جايگاه دانشگاه با اجراي «طرح الف و ب»

استادان در «طرح الف و ب» سياستگذار و مجري هستند

طرح «الف» و «ب» اعضاي هيئت علمي چه مزايايي دارد؟

۵ نکته براي اجراي مؤثرتر طرح الف و ب

اختياري‌بودن نکته اساسي طرح الف و ب


وي افزود: بسياري از اعضاي هيئت‌ علمي همکاري‌هاي ارزنده‌اي با دانشگاه آزاد اسلامي انجام مي‌دهند و براي رفع موانع دانشگاه گام برمي‌دارند، اين در حالي است که تا قبل از ابلاغ اين بخشنامه، اثرگذاري اين دسته از اعضاي هيئت‌ علمي ديده نمي‌شد و با وجود اين بخشنامه به‌خوبي مي‌توان آنان را شناسايي و تکريم کرد.

عضو هيئت علمي گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد اظهار کرد: طرح‌هاي مشابه بخشنامه طرح الف و ب در ساير دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشي زير نظر وزارتخانه‌هاي متبوع تعريف شده است که نشان‌دهنده ضرورت وجود اين طرح در دانشگاه آزاد اسلامي است، به عنوان مثال بخشنامه مربوط به اعضاي هيئت‌ علمي عادي و ويژه، طرحي بود که در دانشگاه‌ها با نظر وزارت علوم در سال جاري پياده‌سازي شد و رويکرد اين طرح مشابه بخشنامه نحوه همکاري الف و ب در دانشگاه آزاد است.

فاضلي اظهار کرد: اميدواريم با پياده‌سازي و اجراي صحيح بخشنامه طرح الف و ب بتوانيم اعضاي هيئت‌ علمي که در پيشبرد رسالت‌هاي دانشگاه نقش مؤثري دارند را بهتر شناسايي کرده و تلاش‌هاي آنان را ارج نهيم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن