کد مطلب: 130714
دکتر رحيمي مطرح کرد؛
کسب رتبه 4 کشوري در اجراي آموزش مجازي توسط دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1399/12/27 14:27:25
نمایش : 513

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد توانست از لحاظ اجراي آموزش مجازي رتبه چهار کشوري را در سال 99 کسب کند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
نشست صميمي اعضاي هيئت‌ رئيسه با کارمندان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در روز ولادت سومين اختر تابناک آسمان امامت حضرت امام حسين (ع) در مسجدالنبي (ص) اين دانشگاه برگزار شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين مراسم با تبريک اعياد شعبانيه، ولادت امام حسين(ع) و روز پاسدار گفت: امام حسين(ع) شمع فروزان هدايت و پاسدار ارزش‌هاي الهي و مکتب اسلام است که در تاريخ انقلاب اسلامي ايران، نمونه‌هايي از رادمردي پاسداراني مي‌توان يافت که براي دفاع از کيان و کشور خود فداکاري کردند.

دکتر ابراهيم رحيمي افزود: تشابه اهداف و عملکرد پاسداران با سيره عملي امام حسين(ع)، باعث شد سالروز تولد آن حضرت روز پاسدار ناميده شود.

وي با تشکر از معاونان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد افزود: به‌دليل وجود بيماري کرونا، مشکلات زيادي در زمينه‌هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي به وجود آمد که با ياري خدا و همت، پشتکار و همکاري تمام معاونان و مديران حوزه‌هاي مختلف، تمام اين مشکلات حل شد و دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد توانست از لحاظ اجراي آموزش مجازي رتبه چهار کشوري را کسب کند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با تبريک سال جديد بيان کرد: سال 1400، سالي به دور از کرونا و پر از خير، برکت، سلامتي، سعادت و آسايش براي همه باشد.

امام حسين احياگر فريضه امربه‌معروف و نهي‌ازمنکر

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري هم با تبريک حلول ماه شعبان، ولادت امام حسين (ع) و روز پاسدار گفت: خداوند به برکت اهل بيت عصمت و طهارت (ع) به‌ويژه امام حسين (ع) که وجود انسانيت مرهون وجود، ايثار و فداکاري آن حضرت است، سال جديد را براي همه عزيزان، سالي پر از خير و برکت و عاري از هرگونه بلايا قرار دهد.

حجت‌الاسلام دکتر رضا قاسمي‌نژاد افزود: امام حسين (ع) امام احياگر سنت‌ها، امر به معروف و نهي‌ازمنکر، احياگر زندگي با عزت و نفي دنياطلبي است و در راس افرادي که سنت حسنه بر جاي مي‌گذارند، مي‌درخشد.

وي بيان کرد: ملاک اصلي تشخيص افراد دنياطلب و آخرت‌طلب اين است که وقتي بر سر دو راهي دين و دنيا قرار مي‌گيرند، کدام را انتخاب مي‌کنند، آيا براي دنيا، دين و انسانيت و شرف را فدا مي کنند يا آبرو در گروي دينداري مي‌گذارند.

همايش پياده‌روي عمومي با حضور هيئت‌رئيسه و جمعي از کارکنان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسين (ع) از ديگر برنامه‌هاي امروز در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن