کد مطلب: 130713
پيام تبريک رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به مناسبت عيد نوروز و سال جديد
تاریخ انتشار : 1399/12/28
نمایش : 433
رئيس دانشگاه به مناسبت عيد نوروز و آغاز فصل بهار؛ اين عيد باستاني را به ايرانيان، جامعه دانشگاهي به ويژه دانشگاهيان اين دانشگاه تبريک و شادباش گفت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، متن کامل اين پيام تبريک بدين شرح است:
به نام خالق هستي
 يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ يَا مُدَبِّرَ اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَي أَحْسَنِ الْحَالِ
نوروز باستاني و بهار از باشکوه ترين جلوه هاي رحماني در جهان هستي است که مي توان با تماشاي آن، راهي به سوي خدا يافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست. فصلي نو که طبيعت رداي شکوفه بر تن مي کند و انسان ها را به گره گشايي و هم گرايي فرا مي خواند. سال نو هميشه نويدبخش افکار و تصميم هاي تازه اي براي آينده است، آينده اي که همه اميد داريم بهتر از گذشته باشد.
نجواي تحول به احسن الحال که در آغاز زندگي دوباره طبيعت به گوش مي رسد، مقدمه تغيير و تحول و سرآغاز رويش و تکامل است؛ شروع حرکت در سال 1400 به شميم عطر اعياد شعبانيه مزين و موکد گرديده است، اميد مي رود که به برکت ولادت حضرت امام حسين (ع) و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و با تأسي به تاکيدات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) سالي سراسر از تلاش و حرکت و تعالي براي ايران اسلامي داشته باشيم. 
ان شاء الله همه ما درسال جديد ودرسايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) و توصيه هاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بيش از پيش تلاش نموده تا مرزهاي پيشرفت علمي رادر اين مرزوبوم درنورديده و ازپرچمداران توسعه علم در جهان باشيم.
اينجانب ضمن تبريک فرارسيدن نوروز باستاني و حلول سال نو، بر خود لازم مي دانم، در آستانه سال جديد، از همراهي‌ها و پشتيباني‌هاي خوب و دلگرم کننده همکاران تلاشگر اعم از اعضاي محترم هيئت علمي، کارکنان گرامي در همه حوزه‌ها و دانشجويان عزيز و خانواده­‌هاي محترم آنان که دل در گرو پيشرفت اين دانشگاه داشته و دارند، سپاسگزاري ويژه نمايم و از آستان حضرت باري تعالي سالي سرشار از خير و برکت به همراه سلامتي، شور و نشاط و مملو از توکل الهي براي همگان، خواستارم.
دکتر ابراهيم رحيمي
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن