کد مطلب: 130693
به‌عنوان ۲ درصد دانشمندان برتر جهان؛
۴ استاد دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد تجليل شدند
تاریخ انتشار : 1399/12/12 14:23:27
نمایش : 499

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
در مراسمي که به همت شوراي اسلامي شهر و شهرداري شهرکرد برگزار شد از ۱۳ دانشمند استان چهارمحال و بختياري در سالن جلسات شهرداري شهرکرد تجليل شد.

در اين آيين از دکتر ابراهيم رحيمي استادتمام رشته دکتري تخصصي بهداشت مواد غذايي و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، دکتر حسن ممتاز استادتمام رشته دکتري تخصصي ميکروبيولوژي و عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، دکتر عبدالله قاسمي‌پيربلوطي استادتمام رشته دکتري تخصصي گياهان دارويي، عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرقدس و دکتر حامد سقايي استاديار و عضو هيئت علمي گروه مهنسي برق واحد شهرکرد به‌‌دليل قرارگرفتن در جمع دو درصد دانشمندان برتر جهان تجليل شد.

شهردار شهرکرد در اين مراسم با بيان اينکه اگر بخواهيم اين شهر را به‌عنوان مدل توسعه منطقه‌اي و يک منطقه نمونه معرفي کنيم، بايد از ظرفيت دانشمندان استفاده کنيم، اظهار کرد: در دوره جديد فعاليت شهرداري، تمام طرح‌‌ها و پروژه‌هاي شهر با مطالعات دقيق‌تر و با بهره‌گيري از دانش متخصصان انجام مي‌شود و در اين رويکرد آمادگي هرگونه همکاري با دانشمندان و متخصصان را داريم.

مهندس بهادر عبدالغني افزود: اصلي‌ترين دغدغه ما اين است که دانشگاه و دانشگاهيان را با شهرداري پيوند دهيم و درگير مسائل توسعه شهري کنيم. در بحث توسعه نياز به اجماع فکر دغدغه‌مندان امر توسعه داريم.

وي با بيان اينکه مديريت شهري بايد از ظرفيت و استعدادهاي نهفته استادان و دانشمندان استفاده کند، تأکيد کرد: شهرداري شهرکرد آمادگي دارد از پيشنهادهاي ارزشمند دانشمندان و دانشگاهياني که بتوانند در امر توسعه شهري و حل مشکلات کمک کنند، بهره‌مند شود.

اضافه مي شود: دانشمندان دو درصد برتر جهان از سوي مؤسسه اسکوپوس و براساس شاخص کامپوزيت C و ۶ شاخص ديگر مورد بررسي قرار گرفتند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن