کد مطلب: 130691
قاسمي در گفت‌و‌گو با آنا عنوان کرد؛
از تشکيل ۱۲ تيم کرسي‌ آزادانديشي تا استقبال ۵ هزار نفري از جشنواره «از حماسه تا حماسه»
تاریخ انتشار : 1399/12/12 09:01:59
نمایش : 142

محمد قاسمي در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه استان‌هاي خبرگزاري آنا با اشاره به تازه‌ترين اقدامات و فعاليت‌هاي معاونت فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد و استان چهارمحال و بختياري اظهار کرد: اکنون ۲۰ کانون در اين دانشگاه فعاليت مي‌کنند که چهار کانون در جشنواره سراسري رشد ويژه کانون‌هاي فرهنگي و دانشجويي شرکت کرده و رتبه آوردند.

وي با بيان اينکه دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري داراي ۲۵ نشريه تخصصي است، اضافه کرد: چهار تشکل نيز در اين دانشگاه داريم که بيشتر در حوزه سياسي و اجتماعي فعاليت مي‌کنند.

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با توجه به فعاليت اين معاونت در حوزه کرسي‌هاي ملي آزادانديشي اشاره و عنوان کرد: در اين راستا ۱۲ تيم در دانشگاه آزاد اسلامي تشکيل داديم که در چهار محور فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي فعاليت مي‌کنند.

شعاع ۵ هزار نفري تأثيرگذاري جشنواره «از حماسه تا حماسه»

قاسمي با بيان زمان برگزاري کرسي آزادانديشي مطرح کرد: اوايل هفته آينده ۱۲ کرسي برگزار مي‌شود و به‌دليل شيوع ويروس کرونا برخي از اين کرسي‌ها حضوري و برخي نيز مجازي است.

وي با اشاره به جشنواره «از حماسه تا حماسه» طي ماه‌ها گذشته تبيين کرد: در اين جشنواره ۳۵ گروه دانشجويي متشکل از ۱۰ گروه (بخش استادان) و ۱۰ گروه (بخش کارکنان) بود که ۳۰۰ نفر نيز مخاطب اين جشنواره بودند.

معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با بيان اينکه شعاع تأثيرگذاري جشنواره «از حماسه تا حماسه» ۵ هزار نفر بود، يادآور شد: آثار اين جشنواره جمع‌آوري، اما داوري نشده است.

قاسمي با اشاره به برگزاري مسابقات ورزشي که زيرنظر حوزه فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري برگزار شد، گفت: اين رقابت‌ها با حضور ۵۰ ورزشکار در رشته‌هاي پاورليفتينگ و پرس سينه به‌صورت استاني انجام شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن