کد مطلب: 130690
دکتر حقاني عنوان کرد؛
ارسال ۴۰ ايده به دبيرخانه دومين مسابقه ملي دامپزشکي «دام‌تاپ ۲»
تاریخ انتشار : 1399/12/10 13:48:41
نمایش : 130
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:

دکتر احمد حقاني با بيان اينکه مهلت ارائه ارسال ايده به دومين مسابقه ملي ايده‌شو۲ دامپزشکي تا ۱۵ اسفند جاري تعيين شده است، اظهار کرد: ۶۳ ايده در سامانه مربوط به اين مسابقه ملي به ثبت رسيد که با توجه به ثبت تکراري تعدادي از اين ايده‌ها، تاکنون ۴۰ ايده در دبيرخانه اين مسابقه پذيرفته‌ شده است.

وي افزود: اين ايده‌ها در پنج محور تغذيه اقتصادي و بهره‌وري بالا، مديريت و کسب‌وکار ديجيتال در دامپزشکي، داور درماني و درمان‌هاي بومي در دامپزشکي، چالش‌ها و راهکارهاي موجود در قوانين حاکم بر دامپزشکي و مکانيزاسيون هوشمندسازي سيستم‌هاي پرورش دام و آبزيان به دبيرخانه ارسال شدند.

رئيس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد يادآور شد: با پايان يافتن مهلت ارسال و داوري مقدماتي، ۱۲ ايده براي ارائه و داوري نهايي انتخاب خواهند شد.

دکتر حقاني تأکيد کرد: دومين مسابقه ملي دامپزشکي به‌دليل محدوديت‌ها و لزوم رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي ۲۰ اسفند به‌‌صورت مجازي و در بستر اينستاگرام برگزار و برترين‌هاي اين دوره با رأي داوران و تماشاگران معرفي مي‌شوند.

وي به اجراي برنامه‌هاي حمايتي براي به نتيجه‌رسيدن ايده‌هاي برتر اين مسابقه ملي نيز اشاره و عنوان کرد: طرح‌هاي حمايتي با همکاري پارک علم و فناوري چهارمحال و بختياري، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و مراکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد، اداره‌کل دامپزشکي، بسيج علمي، پژوهشي و فناوري و سازمان نظام دامپزشکي استان اجرا خواهد شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن