کد مطلب: 130689
در بيست و پنجمين دوره؛
دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به مقام دومي مسابقات قرآن بسنده کرد
تاریخ انتشار : 1399/12/10 13:47:04
نمایش : 270

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مرحله کشوري بيست و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن کريم دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور در رشته حفظ در بخش کارمندان به ميزباني اداره فعاليت‌هاي قرآن و عترت(ع) و واحد الکترونيکي در نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي به‌صورت مجازي برگزار شد.

دبير شوراي قرآن و عترت(ع) نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين‌باره اظهار کرد: کارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در بيست و پنجمين دوره مسابقات قرآن و عترت(ع) در حفظ ۱۰ جزء قرآن کريم خوش درخشيد و مقام دوم را کسب کرد.

سعيد بقايي‌شهرکي افزود: پس از داوري اين دوره از مسابقات بهرام عاليپور کارمند حوزه عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد موفق به اخذ رتبه دوم در رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کريم در بخش کارمندان شد.

وي يادآور شد: مرحله کشوري بيست و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن کريم در رشته‌هاي حفظ، ترتيل و تحقيق قرآن کريم به‌صورت آنلاين و همزمان در واحدهاي دانشگاهي سراسر کشور برگزار شد.

دبير شوراي قرآن و عترت(ع) نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري ادامه داد: اين مسابقات همه‌ساله در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري در خصوص گسترش فضاي حفظ قرآن در جامعه و گسترش آموزه‌هاي معنوي قرآن و عترت(ع) در دانشگاه‌ها به‌ويژه استادان، کارمندان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي برگزار مي‌شود.

بقايي‌شهرکي بيان کرد: استعدادهاي خوبي بين استادان و کارمندان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي نهفته است که ان‌شاءالله به برکت قرآن کريم و توجهات خاص حضرت ولي‌عصر بتوانيم بيش از پيش در ترويج و توسعه فرهنگ عظيم قرآني در دانشگاه  آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري کوشا بوده و موفقيت‌هاي بالاتري را در اين زمينه کسب کنيم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن