کد مطلب: 130681
دکتر رحيمي:
دنيا به صفات حضرت علي(ع) نيازمند است
تاریخ انتشار : 1399/12/09 08:48:55
نمایش : 221

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
دکتر ابراهيم رحيمي در مراسم ولادت حضرت علي(ع) و روز پدر که در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: جهان امروز به اخلاص، ولايت، صداقت، سخاوت، شجاعت و صفات بزرگ علي نيازمند بوده و با قراردادن بخش کوچکي از اين صفات در زندگي خودمان، قطعاً زندگي بهتر از آن چيزي مي‌شود که اکنون است.

وي افزود: بر خود مي‌باليم که پيرو و شيعه حضرت علي(ع) هستيم. بيش از ۱۴ قرن از ولادت حضرت علي(ع) مي‌گذرد و همچنان نام حضرت علي(ع) بر دل‌ها و زبان‌هايمان جاري است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري و شهرکرد خطاب به کارکنان دانشگاهي گفت: شاد زندگي کنيم و زندگي علي گونه داشته باشيم براي شاد بودن کافي است که کارهايتان براي رضاي خدا باشد و خداوند را در لحظه‌لحظه زندگيمان مدنظر قرار دهيم و کينه از کسي نداشته باشيم. يکي ديگر از راه‌هاي شاد بودن کم‌توقع بودن و قانع بودن به حقمان است.

دکتر رحيمي اضافه کرد: آزاردادن ديگران نشانه کمبود خودمان مي‌تواند باشد. به آينده اميدوار باشيم و نگران نباشيم که اين اميد به آينده مي‌تواند به انسان آرامش دروني دهد.ساده زندگي کنيم که ساده زندگي کردن قناعت است. وظيفه‌مان را به‌درستي انجام دهيم فراوان ببخشيم گذشت کنيم با گذشت کردن کسي کوچک نمي‌شود اگر قرار بود با گذشت کردن کوچک شويم خداوند اين‌قدر بزرگ نبود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن