کد مطلب: 130679
با حضور مسئولان صورت گرفت؛
تجليل از ۶ بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1399/12/09
نمایش : 375

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
همزمان با ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت علي (ع)، جشن ولادت حضرت علي(ع) و روز پدر و تجليل از ۶ بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با حضور هيئت رئيسه، استادان و کارکنان اين واحد دانشگاهي با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي برگزار شد.

بازنشستگان سرمايه‌هاي ارزشمند در دانشگاه و جامعه هستند

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در اين مراسم برگزاري جلسات چنيني را به‌منظور تجليل و قدرداني از همکاراني که عمر گران‌بهاي خود را به خدمت به جامعه علمي کشور گذرانده‌اند، دانست و اظهار کرد: تکريم و احترام بازنشستگان و پيشکسوتان در فرهنگ ايرانيان سنت و وظيفه است و در واقع قدرداني از آنان در ارتقا و اعتلاي جامعه علمي کشور در سطح ملي و بين‌المللي نقش بسزايي دارد.

دکتر محمد قاسمي افزود: بازنشستگان به‌عنوان سرمايه‌هاي ارزشمندي در دانشگاه، خانواده و جامعه هستند. از طرف هيئت‌رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد از کوشش و تلاش صادقانه بازنشستگان به‌عنوان گنجينه‌هاي سرشار از تجربه، دانش و تخصص دانشگاه تشکر مي‌کنم و بدون شک موفقيت‌هاي امروز اين واحد دانشگاهي در سطح ملي و بين‌المللي حاصل تلاش آنان است.

وي عنوان کرد: نقش پدر در خانواده تأمين نيازهاي خانواده، مسائل روانشناسي، عاطفي و حمايت از خانواده است. پدر در خانواده نقش سکان‌دار کشتي را دارد و معمولاً انتظار مي‌رود در مقابله با مشکلات و سختي‌هاي زندگي تحملش بيشتر باشد.

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد گفت: ايمان، وفاداري به عهد خدا، اطاعت از پروردگار، عدالت‌محوري، بصيرت در حکومت‌داري، مقرب خدا و مردم‌دار بودن ازجمله ويژگي‌هاي حضرت علي (ع) از زبان پيامبر هستند.
بازنشستگان دانشگاه:
آقايان سعيد جمشيدي گهرويي، فيض الله کريمي، بهزاد نادري، نبي الله شيخي پور، سيد سيامک معمارزاده و حيدر عباسيان دهکردي

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن