کد مطلب: 130674
با حضور مسئولان؛
سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي فارسان معرفي شد/ انتصاب رئيس مرکز رشد واحد شهرکرد
تاریخ انتشار : 1399/12/02 13:18:28
نمایش : 547

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مراسم تکريم و معارفه رؤساي قديم و جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد فارسان در حاشيه سي و هفتمين نشست شوراي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري برگزار و دکتر مجيد قاسمي به‌عنوان سرپرست جديد اين دانشگاه معرفي و از تلاش‌هاي دکتر مهرداد يادگاري قدرداني شد.

مراسم تکريم و معارفه مسئولان قديم و جديد مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد نيز برگزار و دکتر رشيد رياحي به‌عنوان مسئول جديد اين مرکز معرفي و از تلاش‌هاي دکتر مهدي جهانگيري قدرداني شد.

دکتر ابراهيم رحيمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين نشست گفت: مسئولان جديد با اولويت‌‌بندي و برنامه‌ريزي به پيگيري امور با هدف خدمات‌رساني و رعايت الگوي مصرف به وظايف خود عمل و توان خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه کنند.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري نيز گفت: براساس روايت امام محمد باقر عليه‌‌السلام انسان‌ها به دو دسته تقسيم مي‌شوند، گروه نخست انسان‌هايي که با خير و برکت بوده و براي اطرافيان خود مانند باران سرمنشأ خوبي و ميمنت هستند و گروه دوم انسان‌هاي نفرين شده و ناسالم که براي اطرافيان خود مانند ملخ داراي آفت و پليدي‌اند.

حجت‌الاسلام دکتررضا قاسمي‌نژاد با بيان اينکه گروه نخست همان اهل بيت و مؤمنين‌اند و گروه دوم کفار و گناهکاران هستند، يادآور شد: انسان همواره بايد در راه خير و خوبي گام برداشته و سرمنشأ خير براي اطرافيان خود باشد.

وي متذکر شد: دانشگاه آزاد اسلامي در مسير تحول و رشد است و حرکات فرهنگي خوب و تأثيرگذاري در آن ايجاد شده تا فضائل اخلاقي در آن تعمق بخشيده شود.

ارجاع پايان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پايان‌نامه‌‌هاي دانشجويان به هسته‌‌هاي فناور زبان انگليسي و آمار براي بهبود کيفيت و ارتقا سطح علمي،  تأکيد بر راه‌اندازي دانشکده مهارت در واحدهاي بروجن و فارسان، ثبت نمرات در سامانه آموزشيار توسط استادان در راستاي رعايت زمانبندي تقويم آموزشي در واحدها و مراکز استان، غربالگري ويروس کوويد ـ ۱۹ در سامانه salamat.gov.ir و تأکيد بر مشارکت در صندوق خيريه کريم اهل بيت امام حسن عليه‌السلام براي رفع نياز افراد بي‌بضاعت توسط استادان و کارکنان واحدهاي دانشگاهي استان چهارمحال و بختياري از جمله مصوبات اصلي سي و هفتمين نشست شوراي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن