کد مطلب: 130671
حجت‌الاسلام دکتر قاسمي‌نژاد:
شهدا برترين نوع ديدار با خداوند متعال را انتخاب کردند
تاریخ انتشار : 1399/11/29 10:49:10
نمایش : 673

به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه:
به‌دليل شرايط کرونايي و امکانپذيرنبودن ديدار خانواده معظم شهدا در منزل، اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با هماهنگي ستاد شاهد و امور ايثارگران اين دانشگاه با خانواده شهداي گرانقدر شهيد خدابخش صفري دهکردي و شهيد قربانعلي اميدي در گلزار شهداي شهرکرد ديدار و گفت‌وگو  کردند.

مسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري در اين ديدار اظهار کرد: شهدا برترين نوع ديدار با خداوند متعال را انتخاب کردند. شهدا انسان‌هاي شاخص و جامعي بودند که توانستند رسالتي عظيم را که دفاع از آبرو، جان، مال و دفاع از تماميت ارضي جامعه اسلامي و حفظ و برافراشتن پرچم اسلام است در تمام عرصه‌هاي جهان به انجام رسانند و مقام عالي به‌دست آورند.

حجت‌الاسلام دکتر رضا قاسمي‌نژاد بيان کرد: خانواده شهدا به فرموده مقام معظم رهبري، سند افتخار اسلام و الگوي کامل و جامع جامعه اسلامي پس از ائمه اطهار و چراغ راهي براي گذر جامعه امروزي از مسير پرتلاطمي هستند که جهان با آن روبه‌رو است.

مسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري تأکيد کرد: خداوند به همه ما توفيق دهد تا مانند شهدا از تمام سرمايه وجودي خود براي انسانيت و اخلاق و اسلام مايه بگذاريم و بتوانيم در مسير شهدا حرکت کنيم و شرمنده خانواده شهدا نشويم.

دکتر قاسمي‌نژاد خاطرنشان کرد: در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري تلاش بسياري انجام شده است که در همه عرصه‌ها در مسير راه شهدا و در راستاي اهداف و دستاوردهاي شهدا حرکت شود و شهدا الگوي راه و مسير قرار گيرند.

شهيد مدافع نظم و امنيت سروان قربانعلي اميدي ارجنکي سي‌ام شهريور سال ۶۰ به دنيا آمد. وي از دوران کودکي و جواني به ائمه اطهار(ع) و جلسات مذهبي علاقه بسيار داشت. شهيد اميدي عضو فعال هيئت يازهرا(س) شهرکرد بود و از مهر سال ۸۰ به استخدام نيروي انتظامي شهرکرد درآمد و پس از ۱۸ سال خدمت و سربازي نظام مقدس جمهوري اسلامي نهايتاً ۲۶ تير سال ۹۸ در درگيري با اشرار در روستاي مسکوتان استان سيستان و بلوچستان مورد هدف قاچاقچيان اسلحه قرار گرفت و به‌عنوان شهيد حافظ امنيت کشور در گلزار شهداي شهرکرد به خاک سپرده شد.

جانباز گرانقدر خدابخش صفري دهکردي دانشجوي کارشناسي ارشد رشته گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد نيز در عمليات والفجر مقدماتي از ناحيه سر مجروح شد. او با ۵۵ درصد جانبازي در سال ۱۳۹۸ به‌دليل مشکلات جسمي ناشي از جنگ به رحمت ايزدي پيوست و به درجه شهادت نائل آمد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن