کد مطلب: 130638
«دستورالعمل برگزاري جشنواره غيرحضوري ورزش‌هاي همگاني دانشجويان، کارکنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي»
تاریخ انتشار : 1399/10/22
نمایش : 457
در راستاي پويش در خانه ماندن و حفظ سلامت و شادابي با توجه به پاندمي کرونا و رعايت فاصله‌گذاري اجتماعي و انجام مهارت‌هاي ورزشي قابل اجرا در خانه و به دور از تجمع‌هاي ورزشي، تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي، اولين جشنواره رويدادهاي فرهنگي ورزشي غيرحضوري را برگزار مي‌کند.
اين مسابقات برحسب قوانين و مقررات فني و عمومي در سه مقطع درون واحدي، استاني و کشوري و در حوزه دانشجويان، کارکنان و اساتيد دانشگاه در چهار رده سني برگزار خواهد شد.
اين مسابقات در دو بخش خواهران و برادران در رشته‌هاي طناب زني، روپايي، شناي سوئدي و بارفيکس و در رده‌هاي سني الف (۱۸ تا ۲۵ سال)، ب (۲۶ تا ۳۵ سال)، ج (۳۶ تا ۴۵ سال) و د (۴۶ سال و بالاتر) برگزار مي‌شود.
بر اساس دستورالعمل برگزاري جشنواره غيرحضوري ورزش‌هاي همگاني دانشجويان، کارکنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي؛ هر يک از شرکت‌کنندگان در هر رشته بايد از انجام حرکات خود در خانه فيلم کوتاه گرفته و ارسال کنند.

همکاران و دانشجويان گرامي مي توانند با هماهنگي با آقاي علي همتيان (برادران) 09133813362 و خانم واحدي (خواهران) 09132839401 آثار خود را تا 2 بهمن ماه از طريق واتس آپ ارسال فرمايند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن