کد مطلب: 130636
حجت‌الاسلام دکتر قاسمي‌نژاد:
مکتب سردار سليماني درس‌هاي زيادي در سيره و رفتار دارد
تاریخ انتشار : 1399/10/22
نمایش : 1218

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
حجت‌الاسلام دکتر رضا قاسمي‌نژاد در همايش پياده‌روي عمومي هيئت رئيسه، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد که به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت سردار شهيد حاج قاسم سليماني برگزار شد، اظهار کرد: خداوند توفيق دهد در مسير مکتب شهيد حاج قاسم سليماني حرکت کنيم مکتبي که درس‌هاي زيادي براي ما ازنظر باور، سيره و رفتار دارد.

وي افزود: مهم‌ترين سنگر علم و اخلاق در جامعه، سنگر علم و دانش است به‌طوري‌که جامعه وابسته به همين سنگرهاست و از همين سنگرهاست که سردارهايي مانند شهيد سردار سليماني، شهيد فخري‌زاده و شهداي ديگر پرورش پيدا کرده و عامل اثرگذاري و خدمات ارزنده براي جامعه بشري شدند.

مسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه‌ آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري با بيان روايتي از امير مؤمنان حضرت علي(ع) گفت: عمر انسان در سه بخش عبادت، معاش و تفريح خلاصه مي‌شود و بخش تفريح از همه مهم‌تر است؛ زيرا اگر به تفريح پرداخته شود، انسان مي‌تواند به معاش بپردازد و  عبادت خداوند را به‌درستي انجام دهد.

دکتر قاسمي‌نژاد عنوان کرد: با شرکت فعال در برنامه‌هاي فرهنگي و ورزشي مي‌توانيم دانشگاه بانشاط و پويا داشته باشيم که بتواند محصولات خوبي را به جامعه ارائه دهد.

قرائت فاتحه براي شادي روح شهداي اسلام و انقلاب به‌ويژه سردار شهيد سليماني و شهيد فخري زاده، قرعه‌کشي و اهداي جوايز پايان‌بخش اين برنامه بود.
اين برنامه به همت معاونت فرهنگي و دانشجويي و تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن