کد مطلب: 130625
دانشجوي حقوق دانشگاه آزاد اسلامي:
شهيد سليماني در همه عرصه‌ها بي‌ادعا کار کرد/ شکست داعش، تير خلاصي بر پيشاني آمريکا
تاریخ انتشار : 1399/10/13 13:12:29
نمایش : 231

زينب هاشمي در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري آنا در شهرکرد به مناسبت سالروز شهادت سردار دل‌ها، درباره ترس آمريکا از سردار حاج قاسم سليماني  اظهار کرد: ترس و عصبانيت آمريکايي‌ها به‌دليل همان حرف ترامپ بود که چند تريليون دلار هزينه کرديم؛ اما بي‌نتيجه بود.

وي اضافه کرد: حضور آمريکا در عراق و سپس ايجاد گروهک تروريستي داعش در منطقه با وجود سردار سليماني و سپاه قدس ايران در منطقه متزلزل و جبهه مقاومت از ايران تا لبنان شکل گرفته بود و همين دليل اصلي ناکامي سياست‌هاي آمريکا در منطقه شد.

دانشجوي کارشناسي حقوق دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد افزود: شکست داعش براي آمريکا مانند تير خلاصي بود که بر پيشاني آمريکايي‌ها وارد آمد؛ چراکه جبهه مقاومت با محور سردار سليماني نقشه‌هاي آمريکا را نقش بر آب کرد.

سردار سليماني چرا آنقدر محبوب بود؟

هاشمي درباره دليل محبوبيت سردار سليماني بيان کرد: شهيد سليماني روحيه دفاع مقدس را حفظ کرده و در همه عرصه‌ها بي‌ادعا کار مي‌کرد و با داشتن شهامت، تواضع و روحيه انقلابي بين مردم محبوبيت خاصي پيدا کرده بود.

وي درباره تحولات بعد از شهادت سردار سليماني به آنا گفت: شهادت سردار دلها، روحيه همدلي و همبستگي را بين مردم ايران و منطقه به‌شدت زنده کرد. تشييع باشکوه سردار سليماني در دو کشور و برانگيخته شدن احساسات مردم دنيا، موجب تقويت جبهه مقاومت شد.

اين فعال دانشجويي اظهار کرد: سردار سليماني در وصيت‌نامه خود مجاهدان محور مقاومت، ايراني‌ها، مردم کرمان، خانواده شهدا، سياسيون، نظامي‌ها، مراجع تقليد و علما را مورد خطاب قرار داده که تلاش براي حفظ نظام و دفاع از ولايت و تقويت جايگاه ولايت، اصلي‌ترين محوري است که به آن پرداخته است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن