کد مطلب: 130623
دکتر قاسمي:
شهيد سليماني نماد مقاومت و پايداري مقابل استکبار است
تاریخ انتشار : 1399/10/13 13:08:27
نمایش : 155

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
دومين نشست کارشناسان شاهد و ايثارگر واحدهاي دانشگاه‌ آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري در سالن جلسات مجتمع فرهنگي دانشگاه‌ آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.

رئيس شوراي هماهنگي معاونان دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين نشست درباره سالروز حماسه ۹ دي و فرارسيدن نخستين سالگرد شهادت سردار سليماني گفت: اين شهيد در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در دفاع از حرم اهل بيت عليهم‌السلام و مبارزه با داعش در سطح جهاني الگو و نماد مقاومت و پايداري مقابل استکبار است.

دکتر محمد قاسمي با اشاره به رسالت دانشگاه‌ها در قبال رشادت‌ رزمندگان افزود: برنامه‌ريزي براي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري ضروري است و نياز به برنامه‌ريزي دقيق دارد.

پيگيري ثبت مشخصات ايثارگري دانشجويان در سامانه آموزشيار، اطلاع‌رساني به‌موقع بخشنامه‌هاي سازمان به جامعه هدف، چاپ و توزيع پوستر سردار شهيد سليماني، عطرافشاني قبور مطهر شهداي گمنام واحد شهرکرد، برنامه‌ريزي براي تشکيل کلاس‌هاي تقويت بنيه علمي، ارسال گزارش به مرکز استان چهارمحال و بختياري و برنامه‌ريزي مدون در راستاي اجراي فرهنگ ايثار و شهادت از مصوبات اين نشست بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن