کد مطلب: 130560
حجت‌الاسلام قاسمي‌نژاد در گفتگو با آنا:
تسخير لانه جاسوسي ريشه‌هاي پوسيده آمريکاي مستکبر را خشکاند
تاریخ انتشار : 1399/08/14 08:21:47
نمایش : 148
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري عنوان کرد: دانشجويان پيرو خط امام در ۱۳ آبان ۵۸ با تسخير لانه جاسوسي براي هميشه ريشه‌هاي پوسيده آمريکاي مستکبر را از کشور خشکاندند.

حجت‌الاسلام رضا قاسمي‌نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري آنا در شهرکرد با اشاره به ۱۳ آبان (سالروز تسخير لانه جاسوسي آمريکا) اظهار کرد: دانشجويان بسيجي، انقلابي و پيرو خط امام در ۱۳ آبان ۵۸ با حرکت آگاهانه، عقلاني و محاسبه دقيق و سرنوشت‌ساز با تسخير لانه جاسوسي که حضرت امام از آن به انقلاب دوم تعبير فرمودند براي هميشه ريشه‌هاي پوسيده آمريکاي مستکبر را از کشور خشکاندند.

وي اضافه کرد: ۱۳ آبان نمايانگر سه واقعه مهم در تاريخ قبل و بعد از انقلاب اسلامي است که در شکل‌دهي تاريخ کشور و انقلاب اسلامي نقش بزرگ و سرنوشت‌ساز دارد.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري افزود: تبعيد امام خميني‌(ره) در ۱۳ آبان ۴۲ در پي قيام مردمي ۱۵ خرداد و اعلام مخالفت ايشان با قانون استعماري-آمريکايي کاپيتولاسيون، ۱۳ آبان ۵۷، شهادت جمع زيادي از دانشجويان و دانش‌آموزان مقابل دانشگاه تهران در زمان اوج‌گيري انقلاب و ۱۳ آبان ۵۸ (تسخير لانه جاسوسي ايالات متحده توسط دانشجويان پيرو خط امام) سه واقعه مهم در شکل‌گيري انقلاب اسلامي است.

قاسمي‌نژاد مطرح کرد: ۱۳ آبان ۵۸ روز ملي مبارزه با استکبار جهاني نام گرفت به‌طوري که با گذشت بيش از ربع قرن از آفرينش آن، پيامدها و آثارش همچنان در صحنه سياست داخلي و خارجي کشور اثرگذار، قابل توجه و تأمل است.

ضربه اساسي به منافع دولت تروريسم آمريکا با وقوع انقلاب اسلامي

وي بيان کرد: با پيروزي انقلاب اسلامي و خروج ايران از صف کشورهاي متحد آمريکاي جنايتکار و واردکردن ضربه اساسي به منافع سياسي و امنيتي دولت تروريست آمريکا در منطقه آسيا و خاورميانه، اين کشور استعمارگر و شيطاني براي طراحي و اجراي توطئه‌هاي خود عليه انقلاب اسلامي و مردم ايران عملاً سفارت خود را تبديل به يک پايگاه جاسوسي عليه کشور و نظام کرد.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري عنوان کرد: آمريکاي جنايتکار با دسيسه و شيطنت، تلاش زيادي براي بازگرداندن شرايط به دوره گذشته، انحراف در انقلاب، وابستگي دوباره کشور به استکبار و تأمين منافع از دست رفته خود انجام داد که با آشکارشدن اهداف شيطاني آمريکاي خبيث اين نقشه نقش بر آب شد.

قاسمي‌نژاد متذکر شد: پايان دادن به حيات آمريکا در کشور به جهانيان ثابت کرد که دانشجويان و نخبگان انقلابي ايران اسلامي ضمن هوشياري و پيروي از ولايت فقيه و آمادگي دائمي در همه ميدان‌هاي علمي، سياسي، نظامي، اجتماعي و فرهنگي فعالانه از نظام و انقلاب و دستاوردهاي آن دفاع و هر توطئه از سوي فرد يا گروه يا کشور متخاصم عليه نظام، انقلاب و مردم ايران اسلامي را با شجاعت و درايت خنثي مي‌کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن