کد مطلب: 130558
با حضور مسئولان دانشگاهي صورت گرفت؛
تجليل از ۵ دانشجوي برگزيده جشنواره ملي ايثار در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1399/08/10 10:47:56
نمایش : 428

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
جلسه ستاد شاهد و امور ايثارگران با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و مسئولان حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس با تجليل از دانشجويان برگزيده جشنواره ملي ايثار در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين نشست گفت: اين دانشگاه ارتباط بسيار خوبي با بنياد شهيد و امور ايثارگران دارد، اين  دو ارگان در دشوارترين شرايط کنار هم بوده و يکديگر را در زمينه‌هاي مالي و فرهنگي حمايت کرده‌اند.

دکتر ابراهيم رحيمي، هدف از نشست مسئولان ستاد شاهد و امور ايثارگران و دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد را حمايت از پايان‌نامه‌هاي دانشجويي با موضوع دفاع مقدس و هماهنگي با کارشناسان پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، بنياد شهيد و حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس درباره استفاده از ظرفيت‌هاي مختلف براي تبديل به قطب علمي استاني در قالب پيام‌آوران ايثار عنوان کرد.

فريبرز نجفي رئيس بنياد شهيد استان چهارمحال و بختياري نيز عنوان کرد: بنياد شهيد و امور ايثارگران استان چهارمحال و بختياري يک کتاب مرجعي درباره شهداي استان دارد که مي‌توان آن را در اختيار دانشجوياني که در حوزه دفاع مقدس پايان‌نامه دارند با معرفي دانشگاه قرار داد.

حجت‌الاسلام دکتر رضا قاسمي‌نژاد مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري نيز با بيان اينکه دانشگاه در حوزه ايثار و شهادت رسالت بزرگي دارد، تأکيد کرد: موضوع فضاي مجازي بايد جدي گرفته شده و وصاياي شهدا علاوه بر کتاب‌ها در فضاي مجازي مطرح شود.

در اين جلسه از دانشجويان برگزيده استاني جشنواره ملي ايثار، صادق حيدري، شبنم خاموشي، زينب ترکي، محمدرضا کريمي و محسن زماني با اهداي لوح و کارت هديه تجليل شد.

در اين جلسه با توجه به دستورات ارائه شده، موارد مهمي در زمينه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت به تصويب رسيد.

تشکيل کتابخانه ديجيتال آثار و وصاياي شهدا، معرفي مدرسان دوره‌ ديده توسط بنياد شهيد استان چهارمحال و بختياري به دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، مزيّن شدن فضاي دانشگاه با تابلوها و بنرهاي شهدا با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و بنياد شهيد استان و برگزاري مسابقه طراحي کليپ از وصاياي شهدا در فضاي مجازي از مصوبات اين جلسه بود.

گلباران، عطرافشاني و اداي احترام به مقام والاي پنج شهيد گمنام دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد پايان‌بخش اين مراسم بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن