کد مطلب: 130535
نماينده مردم بروجن در مجلس شوراي اسلامي مطرح کرد؛
توسعه و پويايي دانشگاه آزاد اسلامي با ايجاد رشته‌هاي تحصيلات تکميلي
تاریخ انتشار : 1399/07/20 13:17:41
نمایش : 178

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
حجت‌الاسلام اميرقلي جعفري در ديدار رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري اظهار کرد: موتور محرک جامعه، نيروي جوان است که براي پويايي آن، بايد دانشگاه و حوزه‌ها روي نيروي جوان سرمايه‌گذاري مادي و معنوي کنند.

وي افزود: دانشگاه مبدأ رشد و تعالي است و مي‌تواند در مهار بحران‌هاي متعدد کشور کمک کند. استادان، قشر فرهيخته و متفکر جامعه هستند و در تربيت نيروي جوان نقش مؤثري دارند.

نماينده مردم بروجن در مجلس شوراي اسلامي خطاب به رؤساي دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري عنوان کرد: مديريت درست، کارکردن در زمان بحران و مشکلات به بهترين نحو و با سربلندي و موفقيت بحران را پشت سر گذاشتن است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري هم بيان کرد: اگر منابع آب شرب در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن به‌دليل مشکل در تصفيه به آب کشاورزي تبديل شوند، فضاي سبز موجود در دانشگاه احيا مي‌شود.

دکتر ابراهيم رحيمي اضافه کرد: افزايش تعداد رشته‌هاي جديد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن در کارايي و جذب دانشجو در اين دانشگاه نقش مؤثري داشته است.

وي با اشاره به بخشنامه ارسالي از سوي سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي افزود: براي صرفه‌جويي و حل مشکلات مالي در واحدها و مراکز دانشگاهي چهارمحال و بختياري، کارمندان و اعضاي هيئت علمي که زير ۲۶ سال سنوات دارند، مي‌توانند با درخواست خود بازخريد شوند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن