کد مطلب: 130523
با حضور دانشگاهيان؛
سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي بروجن معرفي شد
تاریخ انتشار : 1399/07/08 08:23:33
نمایش : 500

به‌گزارش روابط عمومي دانشگاه:
به پيشنهاد ابراهيم رحيمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و با صدور حکمي از طرف دکتر محمدمهدي طهرانچي، بابک کيواني بروجني به‌عنوان سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن منصوب شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در مراسم معارفه سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن با تبريک هفته دفاع مقدس و قدرداني از رشادت‌­ها و از خودگذشتگي شيرزنان و رادمردان هشت‌سال دفاع مقدس گفت: سال تحصيلي جديد امسال رنگ و بوي حسيني به‌خود گرفته است.

رحيمي بيان کرد: هم‌زمان شدن آغاز سال تحصيلي جديد با عزاداري سرور و سالار شهيدان باعث شد که در کنار تعليم و تعلم از آموزه‌­هاي رخداد عاشورا درس آزادي و آزادگي بگيريم.

وي عنوان کرد: سال تحصيلي جديد به‌دليل وجود ويروس کوويد ۱۹، متفاوت‌تر از سال‌هاي گذشته آغاز شده است؛ چراکه فرم کلاسيک و حضوري تدريس به‌شکل غير‌حضوري تغيير کرده که در ابتدا مشکلاتي را پيش آورد؛ اما دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري با داشتن توانمندي‌هاي فراوان ظرف چند هفته، فرم کلاسيک تدريس را به فرم غير‌حضوري تبديل کرد.

اين استاد دانشگاه افزود: دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري در زمينه برگزاري کلاس‌هاي غير‌حضوري از ديد نمايندگان وزارت علوم، وزارت بهداشت و سازمان مرکزي دانشگاه آزاد، يکي از برترين‌ها در کشور شناخته شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري مطرح کرد: اضافه شدن چند رشته پرمتقاضي و انتقال چند رشته از دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به واحد بروجن، باعث ارتقاي کيفيت علمي، پژوهشي و فرهنگي اين واحد دانشگاهي شد.

رحيمي با تشکر از تلاش‌هاي سيد‌محمد نوربخش رضايي سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن براي بابک کيواني بروجني سرپرست جديد آرزوي موفقيت کرد و گفت: اميدوارم با ازخودگذشتگي و پذيرفتن مسئوليت و با محيطي آرام و شاد براي کسب علم، دانش و پژوهش باعث ارتقاي دانشگاه آزاد اسلامي در استان و کشور شويم.

سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن هم در اين مراسم گفت: اگر پا در اين عرصه گذاشتم به‌دليل وجود همکاراني صميمي و دلسوزي است که با کمک آنان مي‌توانيم از اين برهه سخت عبور کنيم.

بابک کيواني با تشکر از تلاش کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن گفت: دانشگاه را از خود بدانيم و براي رسيدن به هدف اصلي همگي تلاش کنيم.

سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن نيز به ارائه گزارشي از اقدامات و فعاليت‌هاي يک سال گذشته خود پرداخت و براي سرپرست جديد آرزوي موفقيت کرد.

حمايت از دانشگاه آزاد اسلامي در تمام ابعاد

در حاشيه مراسم تکريم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري با فرماندار شهرستان بروجن در فرمانداري اين شهرستان ديدار و سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن را معرفي کرد.

ابراهيم رحيمي گفت: با توجه به ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي بالا در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن، اميدواريم با تلاش استادان و کارکنان، شاهد رشد و توسعه اين مجموعه آموزشي در شهرستان بروجن باشيم.

 فرماندار شهرستان بروجن هم در اين نشست با قدرداني از تلاش سرپرست سابق با تبريک به سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن، بزرگ‌ترين دانشگاه در شهرستان بروجن است.

 مسعود ملکي مطرح کرد: وظيفه ما حمايت از دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه‌هاي مختلف بوده و مسائلي که ما در حوزه دانشجويي که زير مجموعه شوراي تامين است، بررسي مي‌کنيم بيشتر مباحث فرهنگي، سياسي و دغدغه هاي دانشگاه‌ها است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن