کد مطلب: 130504
افتتاح مرکز مشاوره تحصيلي و انتخاب رشته رايگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد
تاریخ انتشار : 1399/06/20 11:50:04
نمایش : 410
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
همزمان با ايام ثبت نام بدون آزمون، مرکز مشاوره تحصيلي رايگان و انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با حضور هيأت رييسه، جمعي از اعضاي هيأت علمي و کارکنان دانشگاه، امروز صبح در بلوار آيت الله کاشاني شهرکرد افتتاح شد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: اين مرکز مشاوره اي با هدف ارايه خدمات مشاوره اي رايگان به داوطلبان ورود به دانشگاه، با حضور استادان مجرب در رشته هاي مختلف تحصيلي افتتاح و آغاز به کار کرد.
دکتر ابراهيم رحيمي با قدرداني از کارکنان و استادان مشاور اين مرکز افزود: در مرکز مشاوره تحصيلي و انتخاب رشته رايگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد، رشته هاي مختلف تحصيلي با آزمون و بدون آزمون و ظرفيت هاي موجود در دانشگاه، به داوطلبان جديد و خانواده ها ارائه مي شود.
دکتر رحيمي اظهار داشت: خانواده ها و داوطلبان جديد ورود به دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد، مي توانند جهت مشاوره تحصيلي همه روزه به جز ايام تعطيل صبح ها از ساعت 8 تا 14 و بعداز ظهرها از ساعت 15 تا 21 به مرکز مشاوره تحصيلي، واقع در بلوار آيت اله کاشاني، حد فاصل چهارراه طالقاني و ميدان آيت اله دهکردي، نبش کوچه 81 مراجعه کنند.
وي خاطر نشان کرد: هم اکنون در واحد شهرکرد حدود 8 هزار دانشجو در 60 رشته کارشناسي ارشد و دکتري، 45 رشته در مقطع کارشناسي و 10رشته در مقطع کارداني، تحصيل مي کنند.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در پايان با اشاره به اين که دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد داراي 89 رشته بدون آزمون است، گفت: داوطلبان جديد بدون آزمون در مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد مي توانند پس از مشاوره تحصيلي، با مراجعه به سايت www.azmoon.org  در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن