کد مطلب: 130494
جزئيات دسترسي به سامانه مديريت يکپارچه امور آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي(آموزشيار) اعلام شد
تاریخ انتشار : 1399/06/05 12:42:04
نمایش : 815

مديرکل توسعه شبکه علمي هوشمند دانشگاه آزاد اسلامي جزئيات دسترسي به مديريت يکپارچه امور آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي(آموزشيار) را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر ايمان عطارزاده مديرکل طرح توسعه شبکه علمي هوشمند دانشگاه آزاد اسلامي، ضمن اعلام جزئيات دسترسي به سامانه آموزشيار، گفت: دانشگاه آزاد اسلامي در راستاي ارائه خدمات و سرويس هاي ارزشمند آموزشي و پژوهشي به دانشجويان و توجه به کيفيت بخشي به آموزش مجازي، سامانه مديريت يکپارچه امور آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي (آموزشيار) را به عنوان بخشي از سيستم ERP جامع دانشگاهي راه‌اندازي کرده است.

وي افزود: اين سامانه به طور يکسان در تمامي واحدهاي دانشگاهي به جز تعداد محدودي که در اواخر مهرماه به اين سامانه متمرکز و يکپارچه اضافه خواهند شد، مورد استفاده قرار مي گيرد.

دکتر عطارزاده با بيان اينکه براساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته آموزش سامانه آموزشيار از 26 مردادماه در سطح استان ها و واحدهاي دانشگاهي به صورت آزمايشي آغاز شده است، گفت: آموزش اين سامانه از 10 شهريورماه مطابق با جدول زمان‌بندي زير براي انجام امور آموزشي در اختيار تمامي دانشجويان قرار خواهد گرفت.

اقدامات

تاريخ

ثبت نمرات، رسيدگي به اعتراضات ترم دوم 99-98

امور فارغ التحصيلان و ساير امور آموزشي

ثبت دروس، انتخاب واحد (يا حذف و اضافه) ترم تابستان

از 10 الي 12 شهريور ماه

برگزاري امتحانات ترم تابستان

بر اساس برنامه اعلام شده توسط واحد دانشگاهي

انتخاب واحد ترم مهر ماه

از 15 شهريورماه براساس زمان اعلام شده در سامانه آموزشيار واحد دانشگاهي

مديرکل توسعه شبکه علمي هوشمند دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان کرد: دانشجويان مي توانند با مراجعه به سايت واحد دانشگاهي درخصوص شيوه دسترسي به سامانه آموزشيار، فايل هاي راهنماي استفاده از سامانه، سامانه پاسخگويي (Ticketing) براي راهنمايي و طرح سوالات و رفع اشکال‌هاي احتمالي اقدام کنند.

وي با تأکيد بر اينکه ضروري است دانشجويان و کارکنان واحدهاي دانشگاهي به اطلاعيه هاي اعلام‌ شده توسط واحد دانشگاهي توجه کامل داشته باشند، گفت: مجموعه دانشگاه در جهت راهنمايي و استفاده درست از سامانه و نيز رفع مشکلات احتمالي، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

دکتر عطارزاده تأکيد کرد: از تاريخ مذکور تمام امور آموزشي مربوط به ثبت نمرات، امور انتخاب واحد و حذف و اضافه ترم تابستان و انتخاب واحد ترم آينده، از طريق اين سامانه خواهد بود و تقويم برنامه انتخاب واحد ترم آينده نيز به زودي از طريق اين سامانه و سايت واحد دانشگاهي اطلاع رساني خواهد شد.

وي ادامه داد: دانشجويان اطمينان داشته باشند که تمامي مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي خود را متعهد به همراهي و اجراي درست اين پروژه بزرگ ملي مي داند، لذا پيشاپيش ضمن پوزش از نقائص احتمالي، از دانشجويان تقاضا مي شود با صبوري و اعلام اين موارد، ما را در اجراي درست، ارائه سرويس ها و خدمات بهتر ياري رسانند.

دکتر عطارزاده در پايان تاکيد کرد: آموزش و استفاده درست از قابليت ها و امکانات سيستم مديريت يکپارچه امور آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي(آموزشيار) بسيار موضوع مهم و تاثيرگذاري بر انضباط بخشي، چابک سازي، آمار و اطلاعات برخط، تسريع در فرآيندها و فعاليت هاي کاري، تصميم گيري ها و مديريت اثربخش امور آموزش در واحدهاي دانشگاهي است. امکانات و قابليت هاي اين سيستم ERP در حوزه هاي آموزش، پژوهش، اداري و مالي و بسياري موارد ديگر به مرور و مرحله به مرحله فعال و در دسترس واحدها و دانشجويان قرار خواهد گرفت.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن