کد مطلب: 130470
با حضور دکتر ولايتي
مراسم معارفه سرپرست دبيرکل هيات موسس دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد
تاریخ انتشار : 1399/05/13 08:20:47
نمایش : 3465

دکتر مهدي نويد ادهم، با حکم دکتر ولايتي رئيس هيات موسس و امناي دانشگاه آزاد اسلامي، به عنوان سرپرست دبيرکلي هيات موسس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر علي اکبر ولايتي رئيس هيات موسس و هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي روز يکشنبه ۱۲ مردادماه در مراسمي با حضور تعدادي از مديران و کارکنان دفتر هيات موسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامي که در محل دبيرخانه اين هيئت برگزار شد، ضمن تشکر و تقدير از فعاليت ها و اقدامات ارزشمند و موثر مهندس مويد در دوران مسئوليت، گفت: مهندس مويد از نيروهاي متعهد، متخصص و انقلابي هستند که فعاليت ها و اقدامات موثر و ماندگاري را انجام داده اند و بايد اين تجربيات مورد استفاده قرار گيرد.
 
وي افزود: دکتر نويد ادهم سال هاي طولاني در زمينه هاي مختلف علمي و پژوهشي منشاء خدمات و اثرات ماندگار و ارزشمندي بودند و فرصت حضور ايشان در مسئوليت جديد مي تواند در کنار ساير بخش ها در جهت توسعه فعاليت ها به ويژه در زمينه هاي کمي موثر و مفيد واقع گردد.
 
دکتر ولايتي با اشاره به برخي از ويژگي هاي دانشگاه آزاد، اين مجموعه را منحصر به فرد دانست افزود: وجود اشخاصي مانند مهندس مويد و دکتر نويد ادهم در جاهايي که نيازمند ريل گزاري و برنامه ريزي دقيق است با توجه به تجربياتي که دارند بسيار موثر خواهد بود و اميدوارم در حوزه هاي مختلف با ايجاد هماهنگي و همدلي در پيشبرد اهداف و برنامه ها گام هاي موثري برداشته شود.
 
در اين مراسم، مهندس مويد نيز به عنوان مشاور عالي دبير کل هيئت موسس منصوب شد و حکم خود را از جناب آقاي دکتر نويد ادهم دريافت کرد‌.
 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن