کد مطلب: 130433
دکتر قاسمي خبر داد؛
رتبه نخست هانا خسروي در «فستيوال نقاشي کرونا در اروپا»
تاریخ انتشار : 1399/03/29 10:24:27
نمایش : 2085
هانا فرزند 6 ساله شهروز خسروي يکي از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، موفق شد در فستيوال نقاشي کرونا در اروپا، مقام نخست را به خود اختصاص دهد.
 
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
معاون دانشجويي، فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با اعلام اين خبرگفت: نقاشي‌هاي «هانا خسروي» هنرجوي ٦ ساله نقاشي کودک حوزه هنري چهارمحال و بختياري در فستيوال نقاشي کرونا در اروپا عنوان برتري را کسب کرد.
دکتر محمد قاسمي افزود: مسابقه نقاشي کودک با موضوع شکست کرونا با عنوان «کرونا باسترز» در اروپا به صورت مجازي و در صفحه اينستاگرام برگزار شده ‌است.
وي اظهار کرد: اين مسابقه در سه مرحله انتخاب آثار برتر، اشتراک‌گذاري آثار منتخب در صفحه‌هاي مجازي و راي‌گيري مردمي و مرحله پاياني شامل معرفي ٥ اثر منتخب مردمي و داوري نهايي بوده که آثار هانا خسروي فرزند شهروز خسروي يکي از کارکنان واحد شهرکرد، در مرحله نهايي و ٥ اثر برتر اين جشنواره رتبه نخست را از آن خود کرده‌است.
دکتر قاسمي تصريح کرد: کلاس‌هاي آموزشي نقاشي کودک به‌طور مستمر در حوزه هنري استان چهارمحال و بختياري با مربي‌گري منيره نادري برگزار مي‌شود و هنرجويان نقاشي اين کلاس‌هاي آموزشي تا کنون در جشنواره‌هاي مختلف نقاشي کشور خوش درخشيده‌اند.
وي اضافه کرد: آثار منتخب اين جشنواره در صفحه اينستاگرام اين جشنواره به آدرس @KIDSOFVAGUE   قابل مشاهده است.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن