کد مطلب: 130432
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري خبر داد؛
برگزاري امتحانات دانشجويان دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي واحدهاي شهرکرد، فارسان، اردل و آموزشکده سما به صورت غير حضوري
تاریخ انتشار : 1399/03/27 12:34:08
نمایش : 937
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
امتحانات پايان ترم نيمسال دوم ۹۹-۹۸ دانشجويان تمامي رشته هاي واحدهاي شهرکرد، فارسان، اردل و سما شهرکرد در مقاطع کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد به صورت غير حضوري برگزار مي شود.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: با توجه به پيگيري هاي مکرر مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و به دليل درخواست هاي مکرر دانشجويان و هماهنگي به عمل آمده با ستاد استاني مبارزه با ويروس کرونا و اخذ مجوز از سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي (تهران)، امتحانات کليه رشته ها در دوره هاي کارداني،کارشناسي وکارشناسي ارشد در واحدهاي شهرکرد، فارسان، پرديس اردل و سما شهرکرد به صورت مجازي برگزار مي شود.
دکتر ابراهيم رحيمي افزود: دانشجويان غيربومي واحد هاي شهرکرد، فارسان، پرديس اردل و سما شهرکرد که در طرح تعاون ثبت نام کرده اند، آزمون آنها مانند ساير دانشجويان از طريق سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد مربوطه به صورت مجازي برگزار مي شود.
وي اظهار داشت: امتحانات کليه رشته ها در دوره هاي کارداني، کارشناسي ،کارشناسي ارشد در واحد بروجن و پرديس لردگان به صورت حضوري برگزار مي شود و دانشجويان غيربومي واحد هاي فوق که در طرح تعاون ثبت نام کرده اند بايد با همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسايي معتبر به واحد مربوطه مراجعه کنند.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد تصريح کرد: اطلاعات مرتبط با چگونگي شرکت در آزمون هاي مجازي و جزئيات مورد نياز دانشجويان در سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به نشانيwww.iaushk.ac.ir بارگذاري شده است.
دکتر رحيمي خاطر نشان کرد: امتحانات کليه رشته ها در دوره دکتري تخصصي کماکان به صورت مجازي و براساس دستورالعمل قبلي اعلام شده، برگزار  مي شود.
وي گفت: زمان برگزاري امتحانات ۲۴ تا ۲۹ خردادماه که به تعويق افتاده بود، به هفته آخر تير، ۲۱ تا ۲۵ موکول شد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در پايان ضمن آرزوي سلامتي و موفقيت براي تمامي دانشجويان، افزود: امکانات مورد نياز براي شرکت در آزمون هاي مجازي، مشابه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجويي است و نيازي به امکانات خاص و پيشرفته ندارد و براي دانشجوياني که امکانات سخت افزاري (لپ تاپ، گوشي موبايل) و دسترسي به اينترنت ندارند، تدابير لازم در نظر گرفته شده و آنها مي توانند با مراجعه به دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان از امکانات موجود دانشگاه ها براي آزمون مجازي استفاده کنند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن