کد مطلب: 130426
توسط دکتر کلانتري
«دستورالعمل ميهماني دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي به محل سکونت خانواده» ابلاغ شد
تاریخ انتشار : 1399/03/19 23:30:34
نمایش : 623

معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي«دستورالعمل ميهماني دانشجويان به محل سکونت خانواده جهت پيشگيري از شيوع بيماري کرونا» را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر ابراهيم کلانتري معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي «دستورالعمل ميهماني دانشجويان به محل سکونت خانواده جهت پيشگيري از شيوع بيماري کرونا» را به رؤساي استان ها، واحدها، مراکز آموزشي و معاونت آموزش هاي عمومي و مهارتي (سما) ابلاغ کرد.

در اين دستورالعمل آمده است: با توجه به شرايط خاص پيش آمده در کشور به واسطه شيوع بيماري کرونا و به منظور رضايت خاطر دانشجويان و ايجاد آرامش و رفع دغدغه هاي خانواده ها و جلوگيري از ترددهاي بي مورد و خطرات ناشي از آن و همچنين يشگيري از سرايت ويروس کرونا، تسهيلاتي براي مهماني دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در نيمسال اول سال تحصيلي 1400-1399 در نظر گرفته شده است.

براساس اين دستورالعمل؛ به منظور کاهش تردد دانشجويان بين محل سکونت و تحصيل و تأثير آن در مهار بيماري کرونا، يک نيمسال مهماني دانشجويان در تمامي مقاطع تحصيلي به شهر محل سکونت با توجه به شرايط دارا بودن شرايط عمومي مندرج در شيوه‌نامه نقل و انتقال دانشجويي، داير بودن رشته/گرايش دانشجو در واحد دانشگاهي مقصد، تأييد عدم مغايرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابي دانشجو و موافقت واحد دانشگاهي مبدأ و مقصد امکانپذير است.

واحدهاي دانشگاهي مبدأ و مقصد موظفند براساس مدارک بارگذاري شده در سامانه درخواست دانشجو را بررسي و در صورت احراز صحت مدارک (تطابق مدارک محل سکونت با واحد مقصد انتخابي دانشجو) در اسرع وقت نسبت به اعلام نظر و تکميل فرآيند درخواست دانشجو در سامانه منادا اقدام کنند.

واحدهاي دانشگاهي مقصد موظفند حداکثر ظرف يک ماه پس از ثبت نام، نسبت به واريز شهريه ثابت و هزينه جبراني اخذشده از دانشجويان ميهمان به حساب واحد دانشگاهي مبدأ اقدام کنند.

براساس بندهاي اين دستورالعمل؛ مدارک و مستندات لازم براي ثبت ميهماني، مدارک محل سکونت اعم از سند منزل يا اجاره نامه معتبر و تصوير تمامي صفحات شناسنامه دانشجو است.

در اين دستورالعمل تأکيد شده است که ميهماني دانشجويان دوره هاي دکتري تخصصي و خودگردان به ساير واحدهاي دانشگاهي نيز امکانپذير است.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن