کد مطلب: 130395
پيام تبريك دكتر ابراهيم رحيمي به مناسبت سالروز تأسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد
تاریخ انتشار : 1399/01/31
نمایش : 223
رييس واحد شهرکرد در پيامي سي و هفتمين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد را تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه؛ متن پيام به شرح زير است:
 
باسمه تعالي

باسلام و احترام؛
سي و هفتمين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد را به استادان، دانشجويان و كاركنان خدوم و زحمتكش اين واحد دانشگاهي تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
اكنون دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به عنوان تنها دانشگاه با مرتبه جامع و يكي از شاخه­ هاي پربار شجره طيبه انقلاب اسلامي افتخار دارد كه در طول 36 سال فعاليت آموزشي و فرهنگي و پرورشي توانسته است نقش موثري در تعليم و تربيت جوانان ميهن اسلامي و توسعه و رشد آموزش عالي در منطقه ايفا کند.

دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به عنوان يکي از بزرگترين دانشگاه هاي حضوري جهان، در يکم ارديبهشت ماه سال 1362 با لطف و عنايت مسئولان وقت دانشگاه آزاد اسلامي و تلاش و كوشش و پيگيري هيات امنا و مسئولين محلي فعاليت خود را شروع كرد و امروز افتخار دارد با بيش از 88 رشته در مقاطع دكتري تخصصي، كارشناسي ارشد، كارشناسي و كارداني پذيراي مشتاقان تحصيلات عالي باشد.
فرصت را غنيمت شمرده و تشكر و سپاس خويش راخدمت همه همكاران عزيز اعم از استادان، كاركنان و تمام همكاراني كه عليرغم سختي­ها و محدوديت­هاي مختلف، به هر نحو در پيشبرد اهداف عالي واحد شهرکرد تلاش و كوشش مي­كنند ابراز داشته و از خداوند متعال براي تمام كساني كه در ايجاد، رشد و پويايي اين واحد تلاش كرده و مي­كنند اجر دنيوي و اخروي مسالت دارم.
در پايان ضمن آرزوي سالي پر از خير و برکت همراه باسلامتي براي تمامي فرهيختگان دانشگاهي، از درگاه الهي استدعا دارم در سايه همدلي و همزباني، شاهد شكوفايي، رشد و ارتقاي روزافزون اين واحد دانشگاهي باشيم.
 
ارادتمندتان – دکتر ابراهيم رحيمي
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن