کد مطلب: 130342
به‌منظور اجر نهادن رشادت‌هاي ايثارگران صورت گرفت؛
ديدار مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با جانباز گرانقدر انقلاب، حبيب الله کياني
تاریخ انتشار : 1398/11/24 12:15:09
نمایش : 434
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
همزمان با ايام الله دهه مبارک فجر و چهل و يکمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و به منظور اجر نهادن به دلاوريها و رشادت هاي ايثارگران عزيز، دکتر ابراهيم رحيمي رييس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به همراه معاونين و جمعي از کارکنان و دانشجويان عضو کانون ايثار از جانباز گرانقدر حبيب الله کياني عيادت کردند.
دکتر ابراهيم رحيمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در اين ديدار ضمن آرزوي سلامتي براي اين جانباز فداکار گفت: امنيت و آسايش امروز ما مرهون رشادت ها و ايثارگري هاي جانبازان است و به طور حتم اين عزيزان از جايگاه والايي در پيشگاه خداوند متعال برخوردار هستند.
حجت الاسلام يوسف اکبري مسئول امور فرهنگي آموزشکده سما شهرکرد هم با اشاره به آياتي از قرآن کريم در خصوص مردان خدا بيان کرد: اجر جانباز کمتر از اجر شهيد نيست و قطعا کسي که در راه خدا از مال و جان خود مي گذرد در اين دنيا و آن دنيا محبوب خداوند خواهد بود.
دکتر محمد قاسمي معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد نيز ضمن تشکر از همسر اين جانباز بزرگوار گفت: اجر و ثواب همسر گرانقدر اين جانباز سرافراز و سختي ها و مرارت هاي نگهداري از اين جانباز قابل تقدير و تشکر است.
در ادامه مصطفي کياني فرزند اين جانباز سرافراز که در حال حاضر دانشجو و فرمانده پايگاه بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد است چگونگي مجروحيت و روند درماني پدر عزيزش را شرح داد.
حبيب الله کياني جانباز 25 درصد در عمليات کربلاي 5 مجروح شيميايي شد. متاسفانه سال گذشته هم به دليل همين عارضه، در بيمارستان بستري شدند و تا کنون تحت مراقبت هستند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن