کد مطلب: 130330
دکتر کلانتري تشريح کرد
جزئيات برنامه‌هاي گراميداشت ايام الله دهه فجر در دانشگاه آزاد اسلامي
تاریخ انتشار : 1398/11/12 09:01:26
نمایش : 4668

معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي به تشريح ويژه برنامه‌هاي سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در اين دانشگاه پرداخت.

حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر ابراهيم کلانتري معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، با بيان اينکه شعار محوري سال جاري براي ايام الله دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي «انقلاب اسلامي زنده و پويا در پرتو ولايتمداري، جهاد و مقاومت» است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامي با توجه به اين شعار محوري، ويژه برنامه‌هايي در واحدهاي سراسر کشور در نظر گرفته است.

وي خاطرنشان کرد: واحدها و مراکز دانشگاهي بايد برنامه‌ريزي و اقدام شايسته درخصوص آذين‌بندي محيط عمومي دانشگاه به نمادهاي انقلابي و فرهنگي مناسب، طراحي و نصب رهنمودهاي حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) درخصوص نهضت اسلامي، انقلاب اسلامي و دستاوردها و کارآمدي نظام پربرکت جمهوري اسلامي، برگزاري نشست‌هاي فکري و تخصصي با حضور صاحبنظران در قالب دستورالعمل چهلچراغ انقلاب اسلامي را انجام دهند.

دکتر کلانتري با اشاره به ساير برنامه هاي اجرايي دهه مبارک فجر در واحدها و مراکز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: مواردي ازجمله تشکيل کميته دهه فجر انقلاب اسلامي در سطح واحدها و مراکز دانشگاهي، ارتباط و همکاري با کميته‌هاي دهه فجر استاني و شهرستاني، برگزاري مراسم ميثاق با شهدا و حضور در مزار شهداي گمنام، غبارروبي و عطرافشاني مزار شهدا، ديدار با خانواده شهداي مدافع حرم، برگزاري نشست ها و کرسي هاي آزادانديشي دانشجويي و برگزاري مراسم بيان خاطره با موضوع انقلاب است.

معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي افزود: برپايي نمايشگاه مطبوعات و روزشمار انقلاب، برنامه‌ريزي جهت بازديد از حسينيه جماران و موزه عبرت و ديگر اماکن تاريخي انقلابي (ويژه استان تهران و ساير موزه‌ها در استان ها)، برگزاري مسابقات کتابخواني با موضوع انقلاب، برگزاري نمازجمعه شهرستان در واحدهاي دانشگاهي در صورت امکان يا حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي در نمازجمعه و... از ديگر برنامه هاست.

حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر کلانتري تأکيد کرد: اساتيد، دانشجويان و کارکنان واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامي حضوري منسجم و يکپارچه دانشگاهيان در راهپيمايي 22بهمن خواهند داشت.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن