کد مطلب: 130314
به‌منظور بهره‌گيري از توان علمي صورت مي‌گيرد؛
امضاي تفاهم نامه همکاري دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و اداره کل زندان هاي استان چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/10/24
نمایش : 1269
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
به منظور تعامل بيشتر با جامعه دانشگاهي استان و بهره گيري از توان علمي و تحقيقاتي آنها در پيشبرد اهداف اصلاح و تربيت، با حضور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و مدير کل زندان ها و اقدامات تاميني و تربيتي استان چهارمحال و بختياري و جمعي از معاونين دو دستگاه، تفاهم نامه همکاري منعقد شد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد ضمن تشکر از حضور مسئولين اداره کل زندان هاي استان چهارمحال و بختياري گفت: دانشگاه آزاد اسلامي هم با بهره‌گيري از توان علمي و پژوهشي استادان مجرب و دانشجويان، آماده همکاري در موضوعات مطرح شده مندرج در تفاهم نامه في ما بين است.
دکتر ابراهيم رحيمي اظهار داشت: با توجه به ظرفيت هاي موجود در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به ويژه در حوزه هاي پژوهشي، اين مجموعه اموزشي جامع در استان آمادگي هرگونه همکاري با مجموعه اداره زندان ها در استان را اعلام مي دارد.
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هم در اين نشست گفت: با توجه به پتانسيل مدارس سما و نيروهاي متخصص، مدرسه مهارتي ايجاد کنيم که هم به خانواده ها و حتي خود زنداني ها کمک شود.
دکتر حسين سازگار اظهار داشت: هزينه راه اندازي را هم مي‌توانيم از بخش هاي دولتي يا توليدات خود افراد تأمين کنيم.
حيدري مدير کل زندان هاي استان چهارمحال و بختياري هم در اين جلسه ضمن تبريک انتصاب رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي استان گفت: اهميت تعامل دو دستگاه در پيشبرد اهداف سازماني بر هيچکس پوشيده نيست و اداره کل زندان ها هم با همه توان در چارچوب مقررات سازماني مي تواند کمک شاياني حتي مالي در انجام پژوهش ها و تحقيقات دانشجويي ايفا کند.
بازديدهاي دانشجويان محقق رشته هاي حقوق و روانشناسي و ديگر رشته ها، تعامل و همکاري در خصوص برگزاري همايش ها و جشنواره هاي مختلف ملي و استاني از ديگر موضوعات مطرح شده در اين جلسه بود.
در پايان اين نشست، تفاهم نامه همکاري بين دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و اداره کل زندان ها منعقد و به امضاي مسئولان رسيد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن