کد مطلب: 130308
در بيست و هفتمين جلسه شوراي استاني انجام شد؛
معارفه رئيس جديد دبيرخانه هيئت‌امناي استان چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/10/14
نمایش : 759
نادر پور ارشد عضو هيئت‌علمي گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد رئيس دبيرخانه هيئت‌امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
در بيست و هفتمين جلسه شوراي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري که با حضور سرپرست استان، روساي واحدها، معاونين و مديران اجرايي در سالن جلسات ساختمان اداري واحد شهرکرد برگزار شد؛ از خدمات دکتر محمد خسروي فارساني قدرداني و دکتر نادر پور ارشد عضو هيأت علمي گوه حقوق دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، به عنوان رئيس جديد دبيرخانه هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري معرفي شد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين نشست ضمن قدرداني از زحمات دلسوزانه دکتر محمد خسروي فارساني و تبريک به دکتر نادر پور ارشد به عنوان رئيس جديد دبيرخانه هيأت امناي استان گفت: مسئوليت رحمتي از جانب خداوند است چرا که گره مشکلات مراجعه کنندگان به دست امثال ما باز مي‌شود بنابراين عمل ما بايد خالص و آراسته و در راه رضاي خداوند متعال باشد.
دکتر ابراهيم رحيمي هدايت، کنترل و نظارت بر عملکرد دبيرخانه هيأت امناي استان، هماهنگي و همکاري در برگزاري شوراها، کميسيون­ها، کميته­ها و کارگروه­ هاي استاني، تهيه گزارش ­هاي تحليلي از عملکرد واحدها و مراکز آموزشي تحت نظارت استان، پيگيري برگزاري مستمر و کارشناسانه کميسيون دائمي هيأت امناي استان و تجميع، تأييد نهايي و ارسال آمار و اطلاعات درخواستي سازمان مرکزي از واحدها و مراکز استان به سازمان مرکزي را از جمله بخشي از وظايف روساي دبيرخانه هيأت امنا در استان ها برشمرد.
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در ابتداي اين نشست ضمن قدرداني از زحمات دکتر محمد خسروي و تبريک به دکتر نادر پورارشد بيان داشت: مشورت از جايگاه بالايي در دين اسلام برخوردار است تا جايي که سوره‌اي به نام شورا در قرآن آمده است.
حجت الاسلام و المسلمين دکتر رضا قاسمي نژاد يکي از راه‌هاي موفقيت در مديريت را استفاده از خرد جمعي عنوان کرد و افزود: يک اداره و يا ارگان جهت پيشرفت خود بايد از افراد هوشمند بهره بگيرد.
وي اظهار داشت: هوشمندترين شوراها آنهائي هستند که افراد آن از تنوع بالا و استقلال راي هرچه بيش‌تر برخوردار باشند.
مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري تصريح کرد: در روايات نيز مشورت مهمترين پيشتيبان ما در امور معرفي شده است و در انتخاب مشاور، دقت بسيار لازم است و بايد از مشورت با افراد نادان، افراد بخيل، افراد ترسو، دروغ گو خودداري کرد.
در پايان اين جلسه با اهداي لوح سپاسي از طرف سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، از خدمات دکتر محمد خسروي فارساني قدرداني و حکم دکتر نادر پور ارشد به عنوان رئيس جديد دبيرخانه هيأت امناي استان چهارمحال و بختياري قرائت شد.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن