کد مطلب: 130307
رحيمي مطرح کرد؛
فراهم‌شدن جذب ۲۰۰ دانشجوي خارجي در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/10/22 11:55:25
نمایش : 1009
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد صبح امروز در ديدار با فرماندار شهرستان فارسان گفت: با پيگيري ‌هاي به عمل آمده، زمينه جذب 200 دانشجوي خارجي در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامي استان فراهم مي شود.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
دکتر ابراهيم رحيمي در اين ديدار با قدرداني از زحمات مديران قبلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد فارسان و معارفه رئيس جديد اين واحد دانشگاهي اظهار اميدواري کرد: باهمکاري مسئولين استاني و به ويژه امام جمعه و فرماندار شهرستان فارسان، با اختصاص تعدادي رشته جديد در مقطع کارشناسي ارشد، در آينده اي نزديک با جذب بهتر دانشجو، واحد فارسان از مرتبه کوچک به متوسط و در ادامه واحد بزرگ تبديل شود.
وي بيان داشت: با بازديدها و بررسي هاي به عمل آمده و فضاهاي آموزشي و پتانسيل هاي موجود، واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري مي توانند در جذب دانشجويان خارجي موفق باشند.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد تصريح کرد: با ايجاد يک تحول عظيم در نظام آموزشي، پژوهشي و اجرايي دانشگاه با يک پيوست فرهنگي، ان شاالله شاهد اختصاص بيشتر رشته هاي جديد در مقاطع ارشد و دکتري تخصصي و جذب بهتر داشجو در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان باشيم.
دکتر رحيمي افزود: باکيفي کردن آموزش، مسأله محور شدن پژوهش و تجاري سازي و توليد علم، مي توانيم در جذب رشته هاي جديد و حل مشکلات استان گام هاي موثري برداريم. 
در اين ديدار فرماندار شهرستان فارسان هم گفت: تغيير و تحول در مديريت هاي استاني بايد به سمت پيشرفت و توسعه آن مجموعه دانشگاهي باشد.
مرداس طاهري افزود: اميدواريم با معرفي رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد فارسان شاهد ايجاد رشته هاي جديد و در نهايت رشد و توسعه اين مجموعه آموزشي در استان و شهرستان باشيم.
وي در پايان بيان داشت: فرمانداري فارسان آمادگي خود را براي هرگونه همکاري و تعامل بيشتر با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي استان به ويژه واحد فارسان اعلام مي کند.
بازديد از قسمت‌هاي مختلف دانشگاه آزاد اسلامي واحد فارسان، نشست با کارکنان و اعضاي هيأت علمي و مدعو، قدرداني از زحمات دکتر صادق صادقي و معرفي دکتر مهرداد يادگاري به عنوان سرپرست جديد واحد فارسان از ديگر برنامه ها بود.
اضافه مي شود: در ديدار با فرماندار فارسان و بازديد از مجموعه واحد فارسان، دکتر نادر پور ارشد رئيس دبيرخانه هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، حسين جعفري معاون توسعه و خزانه دار استان و موسي يزداني مدير حراست استان حضور داشتند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن