کد مطلب: 130306
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري:
شهيد سليماني عمر خود را صرف مبارزه با بدخواهان انقلاب کرد
تاریخ انتشار : 1398/10/19
نمایش : 795
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: سردار شهيد سليماني تمام عمر و زندگي خود را صرف مبارزه با ظالمان و بدخواهان انقلاب اسلامي کرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مراسم بزرگداشت سردار سرافراز سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني با حضور جمعي از مسئولين استاني و دانشگاهي صبح امروز در سالن اجتماعات دبيرستان سماي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري ضمن تسليت شهادت سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و ابراز خرسندي از برگزاري چنين همايش هايي براي نسل جوان گفت: انقلابي و جهادي بودن، اخلاص، عشق و ارادت به اهل بيت (ع)، احساس تعلق به خانواده هاي معزز شهدا، نفوذ در دل ها، اقتدار و صلابت، تواضع و فروتني و مردمي بودن از جمله ويژگي هاي بارز اين سردار شهيد والا مقام بود.
دکتر ابراهيم رحيمي اظهار داشت: ما به شهداي انقلاب به ويژه شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني افتخار مي کنيم و به پاس خون شهداي انقلاب شکوهمند اسلامي، راهشان را ادامه خواهيم داد.
وي در پايان افزود: سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني تمام عمر و زندگي خود را صرف مبارزه با ظالمان و بدخواهان انقلاب اسلامي کرد و براي عزت و سربلندي اسلام از هيچ کوششي دريغ نکرد و گوش به فرمان رهبري و در کنار رهبر به دنبال پيروزي انقلاب در تمام عرصه ها بود.
حجت الاسلام يوسف اکبري مدير فرهنگي آموزشکده سما واحد شهرکرد هم در اين مراسم و در جمع دانش آموزان ضمن تسليت شهادت سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، به تحليل حرکت عظيم مردم و آثار و برکات آن در تشييع پيکر پاک اين شهيد والامقام پرداخت.
اجراي شعر، دکلمه، مديحه سرايي و سينه زني و سرود توسط دانش آموزان دبيرستان سماي شهرکرد از ديگر برنامه هاي اين همايش بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن