کد مطلب: 130304
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري مطرح کرد؛
قابليت تبديل شدن دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان به واحد بين الملل
تاریخ انتشار : 1398/10/18
نمایش : 1661
دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان قابليت تبديل شدن به يک واحد بين الملل در سطح استان چهارمحال و بختياري را دارد
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري صبح روز گذشته در حاشيه ديدار با حجت الاسلام والمسلمين تاج زاد امام جمعه و مهندس قربان پور فرماندار شهرستان لردگان و بازديد از پرديس لردگان و مدارس سما گفت: با توجه به پتانسيل هاي موجود در شهرستان لردگان و همجواري با استان‌هاي خوزستان و کهکيلويه و بوير احمد، دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان با جذب دانشجويان خارجي مي تواند در آينده به يک واحد بين الملل تبديل شود.
دکتر ابراهيم رحيمي در ديدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان لردگان با اشاره به استيجاري بودن ساختمان پرديس لردگان، خواستار تعيين تکليف نهايي اختصاص زمين جهت ساخت دانشگاه آزاد اسلامي لردگان شد.
وي گفت: پتانسيل هاي موجود در شهرستان لردگان و جمعيت بالاي جوان در اين منطقه و استقبال خوب از از مراکز آموزشي وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي لردگان باعث تحصيل بيش از هزار نفر دانش آموز و دانشجو در مدارس سما و پرديس لردگان شده است که مي طلبد مسئولين شهرستان زمينه خوبي براي پيشرفت علمي جوانان اين سرزمين فراهم کنند.
در نشستي که مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با امام جمعه و فرماندار شهرستان لردگان داشتند اين دو ارگان آمادگي خود را براي تعاملات بيشتر با دانشگاه آزاد اسلامي استان و بويژه مرکز لردگان و اختصاص زمين جهت ساخت واحد لردگان را اعلام کردند.
در اين بازديد يک روزه مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد از بخش هاي مختلف دبستان دخترانه و پسرانه سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي لردگان بازديد کرده و با دانش آموزان ديدار و گفتگو کردند و به مطالبات دانش آموزان پاسخ و قول همکاري و مساعدت دادند.
دکتر نادر پورارشد رئيس دبيرخانه هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري هم در بازديد از مراکز آموزشي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي لردگان با وجود ظرفيت خوب جذب دانشجو و تحصيل دانشجويان در کنار خانواده با هزينه کمتر خواستار تريع در فرايند اختصاص زمين جهت ساخت مجموعه آموزشي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي لردگان از مسئولين شهرستان شد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان در نشست مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با مديران و معلمان دبستان و پيش دبستاني هوشمند دخترانه سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي مرکز لردگان هم گفت: اين مدرسه با ظرفيت جذب 250 نفر دانش آموز جهت ثبت نام و جذب دانش آموز از پيش دبستاني تا پايه ششم ابتدايي از مهرماه 96 فعاليت آموزشي خود را آغاز کرد.
دکتربهرام جليل گفت: اين مدرسه داراي امکانات کتابخانه، آزمايشگاه مجهز،کلاس هاي هوشمند و مجرب ترين کادر آموزشي در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختياري است.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي پرديس لردگان تصريح کرد: کسب رتبه هاي برتر مسابقات علمي، فرهنگي و ورزشي دانش آموزان در سطح شهرستان، استان و کشور و رضايت مردمي نشان از عملکرد بسيار خوب اين مدارس است.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري بعدازظهر روز گذشته هم در نشستي صميمي باکارکنان و اعضاي هيأت علمي پرديس لردگان با تسليت شهادت سردار سرافراز سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني گفت: با توجه به جذب خوب دانشجو در پرديس لردگان و استقبال جوانان از اين مجموعه آموزشي و همچنين نظر مساعدت مسئولين ارشد شهرستان لردگان، ان شاالله در آينده‌اي نزديک کلنگ احداث دانشگاه آزاد اسلامي لردگان به زمين خواهد خورد.
دکتر ابراهيم رحيمي با تأکيد بر دفاع از پايان نامه هاي دانشجويان تحصيلات تکميلي در پرديس لردگان اظهار داشت: پايان نامه ها بايد بين استادان تقسيم شوند و اعضاي هيأت علمي علاوه بر موظفي تدريس، بايد در جلسات دفاع از پايان نامه هاي دانشجويي حضور داشته باشند.
وي در پايان افزود: با توجه به ظرفيت خوب کتابخانه در پرديس لردگان و نياز دانشجويان تحصيلات تکميلي به تحقيق و پژوهش، تعدادي کتاب فارسي و لاتين با موضوعات مختلف جهت رفاه حال دانشجويان به کتابخانه پرديس لردگان اختصاص مي دهيم.
دکتربهرام جليل رئيس پرديس لردگان هم در اين نشست صميمي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي لردگان با وجود تمام مشکلات در سال 91 راه اندازي شد و در حال حاضر داراي 15 رشته فعال، 650 نفر دانشجو، 150 نفر دانشجو در آموزشکده سماء و 250 نفر دانش آموز است.
در اين نشست همچنين مطالبات اعضاي هيأت علمي و کارکنان پرديس لرگان از مسئولين مطرح و از طرف حسين جعفري معاون توسعه و مديريت منابع انساني و خزانه دار کل استان و دکتر نادر پورارشد رئيس دبيرخانه هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري پاسخ داده شد.
بازديد از جلسه برگزاري امتحانات، کتابخانه مرکزي، سايت مرکزي، مجموعه اداري، آموزشي و فرهنگي پرديس لردگان، اجراي گروه سرود توسط دانش آموزان دبستان سما، مراسم استقبال از رئيس استان، بازديد از زمين اختصاصي واحد لردگان و هيأت همراه و تصويب نامگذاري دبستان سما لردگان با عنوان دبستان سردار سرافراز سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني از ديگر برنامه هاي بازديد يکروزه مسئولين استاني به لردگان بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن