کد مطلب: 130298
پيام دکتر ولايتي به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام
تاریخ انتشار : 1398/10/13 13:02:00
نمایش : 556
آمريکا و مزدورانش عواقب اين جنايت تروريستي را خواهند پرداخت
دکتر ولايتي مشاور مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در امور بين‌الملل با صدور پيامي شهادت «حاج قاسم سليماني» سردار سرافراز و بزرگ اسلام و ايران را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر علي اکبر ولايتي مشاور مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در امور بين‌الملل با صدور پيامي، ضمن تسليت شهادت سردار قاسم سليماني، بر ادامه راه اين شهيد بزرگوار در جبهه مقاومت تأکيد کرد.

متن پيام دکتر ولايتي به اين شرح است :

بسم الله الرحمن الرحيم
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ، بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

شهادت سردار رشيد و سرافراز اسلام و ايران، سرباز ولايت، سردار قاسم سليماني پس از عمري مجاهدت و رشادت در راه اسلام و ايران اسلامي تسليت باد.

اين مجاهد نستوه که نامش در تاريخ ايران اسلامي پر تلألو باقي خواهد ماند، درجنايت و اقدام تروريستي آمريکايي ها به شهادت رسيد؛ او که نامش، لرزه بر اندام دشمنان اسلام مي انداخت و در مبارزه بي‌امان با تروريست‌ها خواب شوم دشمنان به سرکردگي آمريکا، رژيم صهيونيستي و عوامل آنان را آشفته مي کرد و در نهايت اجر اين مقاومت و شجاعت‌هاي بي‌نظير خود را نيز با شهادت دريافت.

شهادت سردار قاسم سليماني که بسياري از پيروزي هاي خود را مديون رشادت هاي او هستيم، جان تازه اي را در جبهه مقاومت ايجاد خواهد کرد و آمريکايي ها و مزدورانش عواقب اين جنايت تروريستي را پرداخت خواهند کرد.

جبهه مقاومت که توانست در تمام اين سال ها با تدابير مقام معظم رهبري، رشادت ها و مجاهدت‌هاي سردار سليماني و فرماندهان عالي جبهه مقاومت، مدافعان حرم و با پشتيباني ملت بزرگ ايران و مردم مظلوم منطقه، توطئه شوم دشمنان در تضعيف و تجزيه کشورهاي اسلامي را از بين ببرد، بار ديگر انتقام اين جنايت را خواهند گرفت و شهادت مظلومانه ايشان، خون تازه اي را در رگ هاي جبهه مقاومت در منطقه و جهان جريان خواهد بخشيد و اين مسير را مقاوم تر و با صلابت تر خواهد کرد.

نام اين سردار بزرگ در تاريخ ايران اسلامي و اذهان ملت بزرگ ايران و مردم مظلوم منطقه همواره با رشادت و شجاعت ثبت و ضبط خواهد بود و خون پاک و مطهر او، سرچشمه بزرگي براي مبارزه بي امان با دشمنان اسلام و ايران خواهد بود.

شهادت مظلومانه سردار سپهبد قاسم سليماني و همراهان شهيدش را به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبري و فرماندهي کل قوا، ملت بزرگ ايران و مردم مظلوم منطقه، نيروهاي مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و همه مبارزان جبهه حق عليه باطل تسليت عرض نموده، اطمينان داريم مسير پرافتخار ايشان با صلابت و افتخار ادامه خواهد يافت.

علي‌اکبر ولايتي
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن